Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Tehnilise vea tõttu edastas Elisa mõnedele Omniva klientidele ekslikke sõnumeid

24.01.2019

Tehnilise vea tõttu edastas Elisa mõnedele Omniva klientidele ekslikke sõnumeid

Elisa vabandab Omniva klientide ees, sest süsteemi tehnilise vea tõttu edastas Elisa grupi-SMS teenuse raames 24. jaanuaril osadele Omniva klientidele ekslikud sõnumid paki saabumise kohta. Seetõttu said sõnumid ka need kliendid, kel tegelikult pakki oodata ei olnud ning osad kliendid võisid saada ka teavituse vale saadetise kohta.

Ekslikult saadetud sõnumite tõttu on 24. jaanuaril saadetiste väljastamine ajutiselt peatatud. Omniva palub 24. jaanuaril saadetud sõnumid saadetise saabumise tõttu tähelepanuta jätta ja mitte asjatult aega kulutada postkontorisse või pakiautomaadi juurde minekuga.

Sõnumisüsteemi viga on praeguseks kõrvaldatud ning teenus töötab taas korrektselt. Elisa saadab eksliku sõnumi saanud klientidele selle kohta ka personaalse teavituse. Samuti saavad need kliendid, kellel on saadetist oodata, uue sõnumi.

Elisa vabandab kõikide Omniva klientide ees tekkinud segaduse pärast! Elisa vabandab ka Omniva kui koostööpartneri ees!

Elisa on Omniva mobiilsidepartner sõnumite hulgisaatmisteenuses.

Seotud märksõnad

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.