Põhisisu algus

TechDay tuleb juba homme: tänavuse konverentsi avab Toomas Hendrik Ilves!

06.10.2021

Käesoleva nädala neljapäeval on taas käes aeg, et jagada kogutud teadmisi oodatud Baltikumi suurimal tehnoloogiakonverentsil TechDay. Tänavune konverents keskendub kahele peamisele digitaalsele suunale – organisatsiooni agiilsus ja jätkusuutlik digitaalne tulevik.

Ühe aastaga võib hämmastavalt palju muutuda ja taas ootame kõiki 7. oktoobril toimuvale tehnoloogiakonverentsile, mis toob kokku helgemad pead tehnoloogia ja ettevõtlussektorist. Konverentsi avab endine Eesti Vabariigi President Toomas Henrik Ilves, millele järgneb Henrik Roonemaa poolt modereeritud diskussioon Presidendiga.

Esmakordselt on TechDayl kaks paneeldiskussiooni. Ettevõtete ja äritegevuse karmist restardist ning uue alguse positiivsest mõjust kõnelevadTaavi Rõivas, Sandor Liive, Kai Realo, Sami Seppänen ning paneeli modereerib Henrik Roonemaa. Päeva teises paneeldiskussioonis arutlevad Anto Veldre juhtimisel Tõnu Tammer, Kalev Pihl ja Margit Kasemets kuidas käituda ettevõtte ründe avastamisel.

Lisaks esinevad tänavusel konverentsil Riigikantselei digi-innovatsiooni nõunik Marten Kaevats, Cybernetica AS Infoturbeinstituudi direktor Dan Bogdanov, Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Arkadi Popov, DPD Eesti tegevjuhtRemo Kirss, Advokaadibüroo Sorainen partner Carri Ginter jpt.

Välismaistest esinejatest leiab konverentsilt F5 Networksi tarkvaralahenduste vanemarhitekti Bart Salaetsi, Juniper Networksi vanemnõuniku ja inseneri Tomi Järventie ning HP nutikate hoonete ja asjade interneti juhi Jon Howelli.

TechDay korraldaja, Elisa IT-erilahenduste valdkonna juht Priit Maasik sõnas, et TechDay toimub juba 16. aastat ja on selle aja jooksul kasvanud suurimaks tehnoloogiakonverentsiks Baltimaades. „Tänavu leiab sündmus samuti aset hübriidkonverentsina, millest saab osa võtta nii virtuaalselt kui füüsiliselt ning kuulata saab põnevaid ettekandeid ligi 50 tipptegijalt Eestist ja kaugemalt. Üheskoos heidame pilgu kõigele, mis viimaste aastatega muutnud ja võtame fookusesse digitaalse tuleviku. Arutleme selle kuidas peaksime tehisintellekti abil organisatsiooni jätkusuutlikumaks muutma, millised suhted peaksid tehisintellektil ja üksikisikul lähitulevikus olema ning kuhu on kõige mõistlikum digitaalne fookus asetada?“

„Osalejaid ootab konverentsil mitu paralleelsessiooni juhtimisest, tehnoloogia ja küberturvalisuse teemadeni välja ning toimumisformaat annab agiilse võimaluse osalemiseks kõigile. Iga külaline, kas kohapeal, süle- või tahvelarvutis, nutitelefonis või maal kodukontoris saab osa ettekannetest, meeleolust ja võimaluse otse kõnelejalt küsimusi küsida.“

Konverentsi programmi ja piletimüügi kohta leiab lisainfot TechDay veebilehelt. Kõiki esinemisi on osalejatel võimalik ka hiljem järgi kuulata.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!