Põhisisu algus

TechDay toob tippjuhid, eksperdid ja põnevad ettekanded ühe katuse alla arutlema digitaalsest julgeolekust

21.09.2022

17-ndat aastat toimuv IT- ja juhtimiskonverents TechDay tuleb 13. oktoobril ja toob Elisa Stage’i vahendusel teadmisi jagama Eesti juhtivad IT-eksperdid ja tippjuhid. Tänavune konverents keskendub kriisist kriisi raputada saanud majandusele, infotehnoloogiale ja pinevas olukorras ellujäämisele.

Viimastel aastatel on ühiskond liikunud ühest raskest kriisist teise ning ka tänavune sügis langeb erakordselt pingelisele ajale. Raputada on saanud nii majandus kui ka infotehnoloogia. Tänavune Elisa TechDay võtab fookusesse kriisides ellu jäämise, muutustega kohanemise ja restardi uue tavapärase elu juurde.

„Käesoleval aastal keskendume konverentsil juhtimise, küberturvalisuse ja tööjõu kriisidele. Esinejad arutlevad, kuidas mõjutavad kriisid juhtimist ja igapäevaelu; keda ohustavad kübersõjad ja kas meie digitaalne julgeolek on ohus. Tipptegijatest kõnelejad jagavad ka näpunäiteid, milliseid lahendusi on nad olukordadele leidnud,“ sõnas Elisa ärikliendiüksuse juht Artur Praun. „Kuna päevakorras on äärmiselt aktuaalsed teemad, on tänavune üritus virtuaalsel kujul tasuta kõigile huvilistele.“

Juba vähem kui kuu pärast, 13. oktoobril, kuuleb Kultuurkatla mitmelt lavalt Elisa Stage-i vahendusel konverentsil kõnelemas kommunikatsiooni- ja küberturbeeksperti Liisa Pasti, Ekspress Grupi juhti Mari-Liis Rüütsalu, Utilitas Eesti juhatuse esimeest ja majanduseksperti Robert Kitti, LHV Panga juhatuse esimeest Kadri Kiiseli, Eesti Tööandjate Keskliidu juhiArto Aasa, Testlio globaalset värbamisjuhti Renita Käsperit ja paljusid teisi helgeid päid.

TechDay Tuleviku IT laval kuuleb ettekandeid peamiselt tehnilistel teemadel. Ülesse astuvad Sergei Butenkot Dellist, Marko Haaralat Ciscost, Martti Saramiesi Juniper Networksist ja veel paljud teised.

Osalejaid ootab konverentsil mitu paralleelsessiooni juhtimisest, tehnoloogia ja küberturvalisuse teemadeni välja ning toimumisformaat annab paindliku võimaluse osalemiseks kõigile. Iga külaline, kas sülearvutis, nutitelefonis või maal kodukontoris saab osa ettekannetest, meeleolust ja võimaluse otse kõnelejalt asjakohaseid küsimusi küsida.

Konverentsi programmi ja esinejate kohta leiab lisainfot Elisa TechDay veebilehelt. Kõiki esinemisi on osalejatel võimalik ka hiljem järgi kuulata. TechDay toimub juba 17 aastat ja on selle aja jooksul kasvanud suurimaks tehnoloogiakonverentsiks Eestis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!