Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Targa Töö Ühing ja Elisa ootavad ettevõtteid kandideerima Kaugtöö Tegija märgisele

30.04.2018

Kaugtöö on tänapäevane, uudne tööviis

Targa Töö Ühing ja Elisa kutsuvad teist aastat järjest kandideerima Kaugtöö Tegija märgisele. Selle eesmärk on tunnustada ja tuua eeskujuks organisatsioone, kus töötajatel on võimalus aja- ja kohapaindlikult töötada.

 

Targa Töö Ühingu juhi Ave Laasi sõnul osutus eelmise aasta konkurss populaarseks ja see andis tunnistust, et kaugtööd võimaldavaid ettevõtteid võiks tunnustada ka sel aastal. „Eelmisel aastal sai märgise 50 Eesti ettevõtet nii avalikust kui ka erasektorist. Loodame ka sel aastal aktiivset osavõttu, kuna reaalsuses näeme, et kaugtöö on aina enam ettevõtetes juurdumas.“ Laas selgitas, et kandideerimiseks peab täitma ettevõtte töökorraldust analüüsiva ankeedi. „Uuendusena saab sel aastal ka eraldi nomineerida nimeliselt organisatsiooni või tiimi juhti, kes on silma paistnud kaugtöö tutvustamise ja edendamisega ettevõttes,“ selgitas Laas. Lisaks ankeedi täitmisele ootavad korraldajad ka kandideerijatelt ka pilte ja videoid, mis illustreerivad ettevõtte kaugtööd.

 

Kaugtööedendaja ning ettevõtmise partneri Elisa Eesti personalijuht Kaija Teemägi lisas, et kaugtöö on juhtimiskultuuri lahutamatu osa, kuid tihti jääb otsus just juhi taha, kes ei näe tööviiside muutmise vajadust või eeliseid. „Jätkuvalt on tööandjaid, kes arvavad, et inimene töötab vaid kontoris juhi valvsa silma all. Seetõttu tahamegi sel aastal just eeskujuks tuua ka juhte, kes on kaugtöö tegemise poolt ning võtnud oma südameasjaks see organisatsioonis toimima panna. Näeme, et inimestel on paindlikule tööajale ja -kohale ootused väga kõrged. Ühel hetkel lihtsalt peavad sellele mõtlema hakkama ka need ettevõtted, kes praegu pigem traditsioonilisi tööviise pooldavad,“ ütles Teemägi.

 

Kaugtöö Tegija märgisele saab kandideerida 2.-20. maini. Osalemiseks tuleb täita ankeet. Selle aasta märgise saajad kuulutatakse välja 31. mail. Osalema on oodatud need organisatsioonid, kes oma ettevõttes kaugtööd rakendavad. Eraldi kategoorias Parim Kaugtöö Juht 2018 saab esitada ka nimeliselt ettevõtte silmapaistvaid juhte, kuna sel aastal tunnustatakse ka üht kaugtööd edendavat juhti. Selles kategoorias on oodatud osalema ka juba eelmisel aastal märgise saanud ettevõtted. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

 

Kaugtöö Tegija tiitel on digitaalne märgis, mida kasutada tööandja- ja organisatsiooni mainekommunikatsioonis. Kõik ettevõtted, kes konkursil kvalifitseeruvad, saavad õiguse märgist tulevikus oma kommunikatsioonis kasutada. Eelmisel aastal sai märgise 50 Eesti ettevõtet. Ettevõtmise on ellu kutsunud Targa Töö Ühing, Elisa Eesti ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.