Põhisisu algus

Tänasest sooritavad Elisa kliendid oste Google Play poest mobiiliarvega

16.08.2016

Alates tänasest, 16. augustist saavad kõik Elisa lepingulised ja kõnekaardi kliendid tasuda androidseadmete Google Play poest soetatud äppide ja meelelahutusteenuste eest mobiiliarvega. 

Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu märkis, et Google Play e-poe makseviis Elisa mobiiliarvega on kliendi elu lihtsustav lahendus. „Võimalus krediitkaarti omamata soetada endale androidipoest meelepärast meelelahutust, olgu selleks tasulised mängud, muusikarakendused või filmid, on väga mugav ja lihtne,“ rääkis Hiiepuu. 

„Lisaks näen suurepärasena oma mobiiliarvega Google Play teenuste tasumist ka justnimelt kõikide krediitkaardi omanike seas, sest oluliselt lihtsam on jätta ju ära enda kaardil olevate numbrite sisestamist telefoni ja valida koheselt makselahenduseks Elisa arveldus, viimane nõuab vähem liigutusi ja on oluliselt ka kiirem moodus oma lemmikmuusikat koheselt soetada või tasulist filmi vaatama asuda,“ tõstis erakliendiüksuse juht esile kuuarvega tasumise eeliseid. Hiiepuu tõi siinkohal veel näitena välja PokemonGo mängijatele mugava mooduse nii mängu jaoks soetada androidpoest virtuaalraha, et mängutasemeid hõlpsamalt tõsta. 

Uus viis Google Play tasuliste teenuste soetamisel toob Elisa kliendile võimaluse ostelda tasulist meelelahutust Google Playst nii ilma krediitkaarti omamata kui kasutada uut makselahendust sootuks krediitkaardi asemel. Lepingulistel klientidel lisandub Google Play tasuliste teenuste soetamise eest tasu mobiiliarvele. Kõnekaardi kasutajatel peab olema saldol piisavalt vahendeid ostlemiseks, sest raha läheb ostu sooritamisel otse kõnekaardilt maha. 

Google Play tasuliste teenuste soetamise kuupiir on 54 eurot. Elisa poolt eraldi teenustasu Google Play poest ostude sooritamisele ei lisandu. Esmakordsel ostu sooritamisel tuleb enda Google Play kontol valida makseviisiks Elisa arveldus. 

 

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama