Põhisisu algus

Täna saavad pärnakad esimese uue ilmega Elisa esinduse

25.05.2015

Täna avatakse pärnakatele esimene uut brändikontseptsiooni kandev värviline ja dünaamiline digilahendusi esindav Elisa esindus Port Arturi kaubanduskeskuses. 

Täna kell 10.00 avab Elisa Port Arturi kaubanduskeskuses klientidele ukse täiesti uude kommunikatsiooni-tehnoloogiat esindavasse maailma. „Kõik Elisa esindused saavad peatselt kuue, mis tähistab meie muutunud sisu, välist ilmet ja kaupluskeskkonna kui müügi- ja töökoha olemust. Oleme jõudnud pealinnas värskendada pea kõik Elisa esindused ja nüüd oleme jõudnud suvepealinna Pärnusse,“ rääkis Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. 

Suvepealinna, mida iseloomustab päikesepaiste ja rõõmsameelsus, kroonib nüüd ka Elisa värviline ja lõbusatujuline esindus. Uues esinduses tervitab kliente meelelahutus ja põnevus: „Elisa uus esinduskontseptsioon põhineb meie uuel brändilubadusel, milleks on uuel nutikal viisil teha teada-tuntud asju ja nii on ka meie esindus nutikas, selle sõna laias tähenduses – alates puutetundlikest hinnasiltidest kuni müüjate füüsiliste töökohtadeni. Mõistetavalt säilitab esindus kõige selle juures inimliku ja lihtsa müügikeskkonna, kus klientidel ja müüjatel on omavahel mugav suhelda,“ tõi Hiiepuu näiteid Elisa uuest esinduskontseptsioonist. 

Elisa esindus Port Arturi kaubanduskeskuses ootab tänasest kliente tutvuma uue värvilise ilme ja digilahendustega. Pärnu Kaubamajaka esindus, mis suletakse kirjeldatud uuenduskuuri läbimiseks 24. mail, taasavatakse 8. juunil. Alates 8. juunist on kõik Elisa esindused Pärnus suvepealinna tiitlile kohased – rõõmsad ja värvilised.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!