Põhisisu algus

T1 kaubanduskeskuses avati Eestis ainulaadset nutitelefoni kiirremonti pakkuv Fonum

12.09.2019

Tallinna moodsaimas kaubanduskeskuses T1 avas uksed Eestis ainulaadset nutitelefoni tunniajast kiirremonti pakkuv Fonum.

Nutitelefonist on paljude jaoks saanud asendamatu kaaslane nii tööl kui eraelus ja kui mobiiliga peaks midagi juhtuma, siis lisaks rahalisele kahjule peab telefon tihti pikalt paranduses viibima – mõnikord nädalaid ja halvemal juhul koguni kuid.

Tallinna T1 kaubanduskeskuses avas uksed hoolduskeskus Fonum, mis pakub Eestis enim levinud nutitelefonidele kiirhooldust. Fonumis remonditakse 80 protsenti enim levinud riketest, kuid võrreldes tavapärase hooldukeskusega, kus võib remont kesta keskmiselt peaaegu kaks nädalat, tehakse Fonumis levinumad hooldustööd tunniga.

„Klientidel kipuvad nutitelefonid alatihti katki minema ja olulise töövahendi kaotamine koos andmetega võib toimetuste keskel olla mõeldamatu. Seepärast on Eestis kiireima nutihoolduse pakkumine klientide poolt väga hinnatud ja väärtustatud teenus. Rõõm on tõdeda, et Fonumi esindus on laienenud ka Lasnamäe linnaossa ning sealsed kliendid saavad oma telefoni remonditud ajaga, mil saab näiteks toidupoes sisseoste teha,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Fonumi hoolduskeskuse juht Ivar Tennokese kinnitab, et T1 esindus on sama võimekas kui Kristiine ja Tartu oma ning kõigile suurematele brändidele nagu Apple, Xiaomi, Huawei ja Samsung, pakuvad kiiret aku või ekraani vahetust. Soovi korral saavad remonditud ka teised vähem levinud seadmed. „Fonumi spetsialistide poole võib pöörduda iga seadmega ja võimaluse korral aitame igat klienti. Kõikidele Fonumis tehtud töödele anname kaasa ka ühe aastase garantii,“ lubab Tennokese.

Viimase kolme kuu jooksul on Eesti Fonumites teostatud üle 1700 remondi. Peamiselt on selleks ekraani, korpuse ja aku vahetus. Enamasti vahetatakse ekraane Samsung S8 ja S8+, Apple iPhone SE, 7 ja 6s mudelitel. Korpusi või telefoni tagumist kaant vahetatakse peamiselt ainult Samsungidel – S8, S8+, S9, S9+ ja A8 ning iPhone 7-l. See-eest akuvahetuses domineerib peamiselt iPhone eelnevalt mainitud mudelitega.

Fonumis tehakse kõikvõimalikke varuosade vahetusi, kaitseklaaside paigaldamist ja aidatakse ka võimalusel tarkvaraprobleemide lahendamisel. „Üldiselt tuuakse ikka tavapäraste kahjustustega telefone, aga on olnud juhuseid, kui seade on jäänud auto alla või kukkunud järve põhja, kuid need on pigem harvad juhused. Igas kuus vahetatakse Fonumis tuhandeid ekraane, “ lisab Tennokese.

Kiirhoolduse korras ehk vähem kui tunniga tehakse korda Apple'i, Samsungi, Huawei ja OnePlusi seadmed, mille käigus vahetatakse seadme ekraan, aku või tehakse mõni muu mitte-garantiiline töö. Fonum on suunatud kliendile, kes väärtustab enda aega ja ei soovi seadet nädalateks viia klassikalisse hoolduskeskusesse.

Uus esindus on avatud T1 kaubamaja esimesel korrusel Selveri läheduses, otse maa-aluse parkla sissepääsu vastas.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!