Põhisisu algus

Suurejooneline üheslaulmine ja Euroopa superkarikas haarasid Elisa vaatajaid

14.09.2018

Elisa Elamuse augustikuu järelvaatamises domineerisid tänavuse suve erakordsed suursündmused. Enim vaadati järgi Eesti Vabariigi sajandale sünnipäevale pühendatud Üleilmset Üheslaulmist ja UEFA klubijalgpalli Superkarika mängu Tallinnas Lilleküla staadionil.

Möödunud kuul toimus EV100 suvise peonädala raames Üleilmne Ühislaulmine. Vabariigi taasiseseisvumist tähistaval kontserdil esitati Tallinna Lauluväljakul eestlastele tuntud ja olulisi laule. Kontsert köitis inimesi ka kodudes, sest ülekanne kogus augustis Elisa Elamuse järelvaatamises enim vaatajaid.

Sarnaselt juulile, kus äärmiselt populaarseks osutusid jalgpalli maailmameistrivõistluste finaal ja poolfinaalid, vaadati augustis Elisa Elamusest lõppenud hooaja klubijalgpalli lõppu ja uue hooaja algust tähistavat UEFA Superkarika mängu, mis toimus esimest korda Tallinnas, Lilleküla staadionil.

„Väärime laulurahva tiitlit ka televaatamise kontekstis. Kui augusti järelvaatamise edetabelis figureerivad sport ja ammu teada-tuntud seriaalid, siis uue telehooaja avanedes on huvitav jälgida, kas senised jõujooned mängitakse ümber ning millised värsked saated ja sarjad end TOP-i murravad,” sõnas Elisa TV teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Telekanalite eetris olnud filmidest jätkas augustis oma võidukäiku Harry Potteri võlusaaga, mille viimased neli filmi osutusid kindlalt suve populaarseimateks linateosteks kodumaistes kanalites. Muuhulgas vaadati ohtralt ka Marveli filmiuniversiumi teoseid „Raudmees“, „Raudmees 2“ ja „Thor: Pimeduse maailm“.

Augustis vaadati videolaenutusest enim selle suve uut ulme- ja action-põneviku „Rampage: Purustajad“, milles Dwayne „The Rock“ Johnson peab päästma Chicago linna kolme hiiglasliku muteerunud looma käest. Lisaks olid populaarsed lastefilm „Peeter Pikk-kõrv”, komöödia „Life of the Party“ ja loomulikult kodumaine menuk „Klassikokkutulek 2: Pulmad ja Matused“.

Augusti järelvaatamise TOP10

 1. EV100: Üleilmne Üheslaulmine – ETV
 2. UEFA Superkarikas Tallinnas – TV6
 3. Kättemaksukontor – TV3
 4. Ironman Tallinn 2018 – TV6
 5. Kättemaksukontor – TV3
 6. Malluka suvi – Kanal2
 7. Katariina - ETV
 8. EV100. Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtt - ETV
 9. Hotell Halcyon - ETV
 10. Hercule Poirot – ETV

Augustis järelvaadatud filmide TOP10

 1. Harry Potter ja segavereline prints – Kanal2
 2. Harry Potter ja surma vägised – Kanal2
 3. Harry Potter ja surma vägised: Osa 2 – Kanal2
 4. Harry Potter ja Fööniksi ordu – Kanal2
 5. Thor: pimeduse maailm – TV3
 6. Raudmees 2 – TV3
 7. Raudmees – TV3
 8. Lelulugu 3 – TV3
 9. Kung Fu panda 2 – TV3
 10. Turbo – TV3

Elisa videolaenutuse TOP10 augustis

 1. Rampage: Purustajad
 2. Peeter Pikk-kõrv
 3. Life of the Party
 4. Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused (FullHD)
 5. Superpatrull 2
 6. Keskööpäike
 7. Kogu maailma raha
 8. Mängude õhtu
 9. Viiskümmend vabastatud varjundit
 10. Meistervargad

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!