Põhisisu algus

Socio uuring: Elisa pakub kõige soodsamat mobiilset internetti ja on endiselt klientide jaoks parim kõneteenuse pakkuja

03.12.2016

Socio uuringu tulemuste järgi pakub Elisa Eestis kõige soodsamat mobiilset internetti arvutis ja nutiseadmetes. Sellele faktile andis kinnitust Socio viimane, oktoobrikuu mobiilsideoperaatorite klientide seas läbi viidud küsitlus. Seda tiitlit on Elisa Socio uuringu alusel hoidnud juba alates juunist.

Lisaks sellele, et Elisa pakub kõige soodsamat mobiilset internetti arvutis, kuulub ka kõneteenuse soodsuse liidripositsioon koguturul ja erakliendi osas alates jaanuarikuust Elisale.

Kõnekaartide turuosades on ZEN jätkuvalt turuliider ning oktoobrikuus on tulemused veelgi paranenud. Lisaks Socio andmetele kinnitasid ka Tehnilise Järelevalve Ameti tulemused, et uusi kõnekaardi kliente on kolmandaas kvartalis juurde võitnud vaid Elisa. Ka kõnekaartide kasutamise lihtsuse poolest hinnatakse Elisat kõige paremaks.

Kõik Elisa teenuste kasutajad hindavad leviala jätkuvalt heaks ja oktoobrikuus pole see näitaja muutnud. Elisa tehnoloogiaüksuse juhi ja juhatuse liikme Toomas Polli sõnul kasvab 4G Interneti kasutus Elisa klientide seas väga kiires tempos. „Tahame pakkuda igale kliendile Elisa võrgus parimat kasutuskogemust ja suuremaid kiiruseid igapäevatoimingute tegemisel ning selle tagamiseks lisab Elisa võrgutööde käigus 50 protsendile Tallinnast teise sageduskihi, keskendudes asukohtadele, kus kliendid mobiilset internetti kõige rohkem kasutavad,“ täpsustas Polli. Projekti ettevalmistustöödega alustas Elisa juba septembris, ehitustöödega novembris ning eesmärk on töödega ühele poole saada selle aasta lõpus.

Viimase nelja kuu keskmist arvestades on 20-49 aastaste sihtrühmas Elisa brändi meeldivus liikumas tõusvas joones nii Elisa klientide kui ka kogu turu vaates. Seda on kinnitanud ka varasemad Socio uuringud. Elisa on oma kliendi silmis eelistatuim telekommunikatsiooni ettevõtte Eestis.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama