Põhisisu algus

„Sinu uus sugulane“: uues osas selgub, kas ooperimaailma tippu saab loomuliku talendi või töökusega?

23.03.2023

Saates „Sinu uus sugulane“ astub täna rambivalgusesse Eesti üks kuulsamaid ooperilauljaid, kelle tee maailmatuntud lavalaudadele sai alguse tillukesest Viljandimaa alevikust.

Eesti tuntuim metsosopran ja üks kuulsamaid ooperilauljaid Annely Peebo on pärit pisikest alevikust Viljandimaal, kuid on võidelnud end ooperimaailma tippu. Vaatame lähemalt, mis on maailmakuulsa edu valem - on see töökus, ambitsioon või hoopis sünniga kaasa antud talent?

Vastused selguvad täna saates “Sinu uus sugulane” ja olge valmis, Annely sugulaste seast avastatakse muusikalised suurkujud, kes löövad pahviks ka peategelase enese.

Uus kaheksaosaline hooaeg on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist ning sari toob igal nädalal vaatajate ette ühe tuntud eestlase suguvõsa loo, uued põnevad avastused ja üllatavad kohtumised uute sugulastega.

Saatesarja „Sinu uus sugulane“ autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher, produtsent Piret Priisaar ja ajaloolane-konsultant Fred Puss.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!