Põhisisu algus

„Sinu uus sugulane“: millisest tähepilvest saabus komeedina Eesti kultuuriellu Contra?

30.03.2023

Hittsaate „Sinu uus sugulane“ uues jaos on peategelaseks humorist, kirjanik ja luuletaja Margus Konnula ehk Contra.

Veerand sajandit tagasi jõudis komeedina Eesti kultuuriellu Contra ehk Margus Konnula, kes kinnistas end peagi rahva mällu omapärase kirjaniku, humoristi ja tagantjärele vaadates ka Eesti ühe esimese stand-up koomikuna.

„Sinu uus sugulane“ uues ja väga humoorikas osas vaatame, milline on Kagu-Eesti väljapaistvaima kirjaniku kujunemislugu ja millised üllatused teda saates ees ootavad. Uus kaheksaosaline hooaeg on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist ning sari toob igal nädalal vaatajate ette ühe tuntud eestlase suguvõsa loo, uued põnevad avastused ja üllatavad kohtumised uute sugulastega.

Saatesarja autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher, produtsent Piret Priisaar ja ajaloolane-konsultant Fred Puss.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!