Põhisisu algus

„Sinu uus sugulane“: lavalaudadele astub palavalt armastatud Andrus Vaarik

21.04.2023

Vaatajate südamed võitnud dokumentaalsaate „Sinu uus sugulane“ teise hooaja seitsmendas saates on rambivalguses Eesti teatri-, filmi- ja telemaailma suurkuju Andrus Vaarik.

Vaarik on viimase 40 aasta jooksul astunud üles kümnetes tele- ja filmirollides, tema kehastatud tegelased – näiteks Ivan Orav – on kujunenud omaette kultuurinähtuseks ning on raske leida kedagi, kes poleks teatrisaalis või koduses mugavuses telerit vaadates Vaariku seltsis aega veetnud. Kust see hoomamatu talent aga pärineb?

Seekordses lustakas ja üllatusi täis „Sinu uus sugulane“ osas heidame pilgu Vaariku saamisloole ning uurime, kelle toel on ta tänase eduni jõudnud, ja kes on tema kuulsad sugulased teatrimaailmas. Saate uus ja alati üllatav kaheksaosaline hooaeg on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist – sari toob igal nädalal vaatajate ette ühe tuntud eestlase suguvõsa loo, uued põnevad avastused ja üllatavad kohtumised seni teadmata – või vähetuntud – sugulastega.

Pildil: Filmi- ja telemaailma suurkuju Andrus Vaarik ja saatejuht Anna Pihl

Saatesarja autor ja saatejuht on särav ja karismaatiline Anna Pihl, režissöör Märten Vaher, produtsent Piret Priisaar ja ajaloolane-konsultant Fred Puss.

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad eksklusiivselt Elisa Huubist, mille kasutamiseks on tarvis vaid mistahes teenusepakkuja internetiühendust. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab nautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. 

Pakkudes oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisa ühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustab seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama