Põhisisu algus

„Sinu uus sugulane“: ajalooväljakule astub Eesti suurim vutiäss

13.04.2023

Menuka dokumentaalsaate „Sinu uus sugulane“ teise hooaja kuuendas osas võetakse luubi alla Eesti edukaim ja kuulsaim jalgpallur Ragnar Klavan.

Jõuda väikesest Viljandist UEFA Meistrite Liiga finaali kümnete, kui mitte sadade miljonite silmapaaride ette, on Eesti jalgpalli suurim edulugu. Ragnar Klavanil, Eesti kuulsaimal jalgpalluril, oli lapsena eeskuju juba lähedalt võtta, sest isa Dzintar oli samuti jalgpallur.

Isal ja pojal on kahepeale kokku 150 koondisemängu ning moodustavad kahepeale kokku Eesti kõige aegade edukaima jalgpalliperekonna. Dokumentaalsaate „Sinu uus sugulane“ uues jaos selgub kui kaugele ikkagi ulatuvad selle jalgpallidünastia juured ja kas sinna kuulub üllatuslikult keegi veel?

Saate uus ja ülipõnev kaheksaosaline hooaeg on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist ning sari toob igal nädalal vaatajate ette ühe tuntud eestlase suguvõsa loo, uued põnevad avastused ja üllatavad kohtumised seni teadmata sugulastega.

Saatesarja autor ja saatejuht on alati särav Anna Pihl, režissöör Märten Vaher, produtsentPiret Priisaar ja ajaloolane-konsultant Fred Puss.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!