Põhisisu algus

Samsung Galaxy S8 – uus erakordse disainiga tipptelefon

20.04.2017

Samsungi värkseim tipptelefon Galaxy S8 paneb südame kiiremini lööma kõigil Samsungi fännidel ja pälvib ka teiste tootjate telefonide kasutajate tähelepanu.

Uuele Samsungi lipulaevale heitsid Digitunnis pilgu peale saatejuht Henrik Roonemaa, Mailiis Ploompuu Elisast ja Meelis Väljamäe Euronicsist. Kõik kolm leidsid, et Galaxy S8 disain on tõeline maiuspala, mille sarnast poelettidel seni nähtud pole. Galaxy S8 ekraan katab sisuliselt terve telefoni esikülje ja sell puudub ka mõneti ootuspärane “kodunupp”, mis on tavaliselt ekraani all keskel. Kõik nupud on virtuaalsed ja “ilmuvad”,  kui neid on vaja.

“On täiesti eraldi seltskond, kes tahabki alati kasutada kõige uuemat seadet ja kõige uuemat tarkvara. Samsungil on täiesti enda klientuur, sarnaselt Apple’ile,” ütles Mailiis Ploompuu vastates küsimusele, kellele võiks Galaxy S8 suunatud olla. Samas ei tähenda see, et tänane Galaxy S7 omanik peaks kohe ostma Galaxy S8 – pigem näeb ta sihtgrupina neid Samsungi sõpru, keda on senini truult teeninud Galaxy S6 telefon.

Olles telefoni mõnda aega kasutanud, leiab Henrik Roonemaa, et niivõrd hea esmamuljega telefoni on raske leida. Enim püüab tema tähelepanu üle servade voolav ekraan. “Ainuüksi selle eest oleksin nõus maksma juurde,” naljatleb ta. Ka tehnilisest aspektist on tegemist tipptelefoniga, millel on väga kiire protsessor, väga head kaamera ja ohtralt mälu.

On veel üks aina tähtsamaks muutuv põhjus, mis huvilisi Samsungi juurde toob – erinevad Samsungi seadmed – olgu need telefonid, tahvelarvutid või nutitelerid – saavad omavahel väga hästi läbi. Telefonis olevat pilti on väga lihtne visata teleriekraanile ja erinevate seadmete vahel andmeid vahetada.

Mailiis Ploomanni lükkab otsustavalt ümber väite, et klient, kes on valmis maksma telefoni eest 800 eurot, peaks vaatama ainult iPhone’i poole – see pole juba enam mõnda aega nii. Ja Galaxy S8 on selle parim tõestus.

Kuula tervet Digitundi siit:

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!