Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Sami Seppänen: Elisas on naistel ja meestel võrdväärsed võimalused

08.03.2018

Elisa esindus.

Tänase naistepäeva puhul toob tehnoloogiaettevõte Elisa välja, et seisab soolise võrdõiguslikkuse eest igapäevaselt. Seda kinnitab fakt, et ettevõttes töötab täna mehi ja naisi pea võrdselt ning karjääri tegemisel loevad vaid inimese ametialased oskused, mitte sugu.  

 

Käesoleva aasta märtsi seisuga moodustasid Elisa töötajatest 53 protsenti naised ja 47 protsenti mehed. Juhtide osakaalus on jaotus sarnane, Elisas on naisjuhte tööl rohkem kui meesjuhte.

 

„Võttes arvesse, et telekommunikatsiooni valdkonda peetakse pigem meeste pärusmaaks, on Elisa alati seisnud võrdsuse ja võrdõiguslikkuse eest. Kindlasti ei tee me sugudel vahet ega pea ühte või teist õrnemaks või tugevamaks kui teine. Meie ettevõttes on kõigil enda teostamiseks samasugused väljavaated ja võimalused. Arvan, et selline suhtumine kasvatab Elisa väärtust nii töötajate kui ka klientide silmis ja on kindlasti ettevõtte tänase suurepärase käekäigu aluseks,“ ütleb Elisa Eesti juhatuse esimees Sami Seppänen.

 

Euroopa Soolise Võrdõiguslikkuse Instituudi (EIGE) 2017. aasta oktoobris avaldatud indeksi kohaselt on Eestis naiste ja meeste tasakaal rahaasjades, töös, teadmistes, aga ka võimu valdkonnas varasemaga võrreldes paranenud. Siiski on Eesti 28 liikmesriigist oma näitajate poolest 20. kohal, jäädes alla nii Põhja- kui ka Baltimaadele.

 

„Oleme Elisas seisukohal, et ei ole olemas meeste ja naiste töid, vaid on olemas oma ala parimad spetsialistid. Seda põhimõtet järgime nii inimeste värbamisel kui ka igapäevatöös,“  kommenteeris Elisa personalijuht Kaija Teemägi.

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.