Põhisisu algus

Saates „Laupäev isaga“ askeldab sel korral lastega armastatud laulja Robert Linna

05.05.2023

Koguperesaade „Laupäev isaga“ annab isadele võimaluse end kaamera ees proovile panna ja oma varjatuid andeid näidata. Neljandas saates jääb nädalavahetuseks oma kahe lapsega koju armastatud laulja Robert Linna.

Elisa Huubis linastuvas saatesarjas „Laupäev isaga“ jäävad tuntud isad nädalavahetust veetma koos oma järeltulijatega. Päevaplaani võetakse, kas üks või mitu konkreetset ülesannet, mis tuleb teatud aja jooksul ära lahendada või korraldada ja hakkama saada ilma ema abita. 

Sel korral näeme teleekraanil, kuidas isarolliga toime tuleb armastatud laulja Robert Linna. Kas tal õnnestub lapsed enda pilli järgi tantsima panna? Kuidas käitub isa siis, kui ta kannatus tõeliselt proovile pannakse? See ei ole kindlasti puhkus. Ette tuleb võtta kodutöid, lahendada ootamatuid olukordi ja sisustada lastega kvaliteetselt ning harivalt aega. Sarjast ei puudu pisarad ja naer, ning pöörane rock ja roll.

Saatesarja autori Kaidor Kahari sõnul on meil heaks tavaks, et isad tegelevad lastega, jäävad lapsehoolduspuhkusele ja on kaasatud erinevatesse lastega seotud tegevustesse. „Uues koguperesaates vaatame aga, milline on olukord tegelikult – kas isad tulevad toime või vajavad nad julgustamist või nõustamist ning ehk annab kummutada ka stereotüüpi, et ainult emad kasvatavad lapsi. Samuti võiks see inspireerida kõiki isasid lastega toimetama,“ selgitas ta saate tagamaid.

„Laupäev isaga“ on eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist igal laupäeval. Saatesarja autor ja saatejuht on Kaidor Kahar ning režissöör Tarvo Tammeoks.

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!