Põhisisu algus

Saates „Laupäev isaga“ askeldab lastega sel korral trummar Reigo Ahven

19.05.2023

Koguperesaade „Laupäev isaga“ annab isadele võimaluse end kaamera ees proovile panna ja oma varjatuid andeid näidata. Kuuendas saates jääb nädalavahetuseks koos oma kolme lapsega koju tuntud eesti trummar Reigo Ahven. 

Elisa Huubis linastuvas saatesarjas „Laupäev isaga“ jäävad tuntud isad nädalavahetust veetma koos oma lastega. Päevaplaani võetakse kas üks või mitu konkreetset ülesannet, mis tuleb teatud aja jooksul ära lahendada või korraldada ja hakkama saada ilma ema abita.

Sel korral näeme teleekraanil, kuidas isarollis tuleb toime armastatud trummar Reigo Ahven, kes tegutseb mitmel rindel, hoiab biiti mitmetel kollektiividel ja veab jazziklubi. Kuid milline isa on ta oma kolmele lapsele? Nädalavahetuse veetmine koos lastega ei ole kindlasti puhkus. Ette tuleb võtta kodutöid, varustada pere söögilaud värske kalaga ja sisustada lastega kvaliteetselt ning harivalt aega. Sarjast ei puudu pisarad ja naer ning vaatajate ees rullub lahti üks vahva seiklus. 

„Saatesarjas osalevad tuntud papsid on muidugi ka varem oma pesamunadega üksi olnud, kuid nüüd võetakse päevaplaani konkreetsed ülesanded, millega ema äraolekul ühiselt hakkama tuleb saada. Kirsina tordil saame armastatud isade kohta teada mõndagi uut just laste suu läbi,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili. “Saate üheks eesmärgiks on kummutada ka stereotüüpi, et ainult emad kasvatavad lapsi. Samuti võiks see inspireerida kõiki isasid lastega toimetama,“ lisas Ili. 

Eelmisel laupäeval nägime saates toimetamas Jesper Parvet, kes on tõeline alfaisane, kirjutanud meheks olemisest raamatuid ning säranud lavadel ja telesaadetes. Kõik „Laupäev isaga“ saateosad on eksklusiivselt vaadatavad Elisa Huubist, saatesarja autor ja saatejuht on Kaidor Kahar ning režissöör Tarvo Tammeoks. 

Elisa Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!