Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Relive – näita treeninguid uuel moel

05.06.2017

Relive – näita treeninguid uuel moel

Jalgrattavõistluste vaatajatele on kindlasti silma jäänud animatsioon, millel näidatakse võistluse rada kaardil – sealjuures kuvatakse andmeid nii kiiruse kui ka kõrguste kohta. Väga huvitav ja ülevaatlik. Hea uudis on see, et rattasõitude sel moel nägemiseks ei pea osalema Tour de France’il või mõnel muul tippvõistlusel. Tänu teenusele Relive saab igaüks oma rattasõidust või jooksust teha peaaegu samasuguse video. Aina nõudlikumaks muutuvad spordirakenduste kasutajad saavad uue „mänguasja” oma arsenali.

Teenus töötab ülimalt lihtsasti: Relive tuleb siduda Garmini või Strava spordirakendusega, mis salvestab treeningu kohta GPS-i andmed. Relive võtab need andmed, kuvab kaardile ja animeerib. Olenevalt serveri koormusest jõuab video mõne tunni jooksul pärast treeningu lõppu teile meilile. Samuti saab videoid vaadata Relive’i rakendusest, mis on saadaval nii iOS-ile kui ka Androidile. Samuti saab videoid sotsiaalmeedias jagada.

Vastupidi paljudele teistele teenustele on Relive ülimalt lakooniline – sisuliselt ei paku see ühtegi muud võimalust või funktsiooni peale video tegemise. Selline lihtsus on nutiajastul omamoodi värskendav.

Seotud märksõnad