Põhisisu algus

Pühad eriolukorras: menukad lastesaated, millega munadepühad vastu võtta

09.04.2020

Et eriolukorras peetavate munadepühade ajal kodus meel ergas püsiks, edastab Elisa TV-tiim meeleolukaid vaatamissoovitusi, mille saatel pikk nädalavahetus mööda saata.

Tavalisest pikem nädalavahetus on ees, kuid kahjuks tuleb suuremad pidustused kas virtuaalselt pidada või hoopiski edasi lükata. Kuna munadepühast on saanud ikkagi peamiselt lastele rõõmu valmistav tähtpäev kus kogu perega erinevaid toredaid tegevusi tehakse, edastab Elisa vaatamissoovitusi, et nii lastel kui vanematel oleks suu naerul ja vaim ergas. Kvaliteetset vaatamist leiab nii Elisa Huubist, videolaenutuset ja järelvaatamisest.

Sipsik, Elisa Huub

Äsja kinodest Elisa Huubi maandunud film räägib väikesest Anust, kes saab 6aastaseks ja tunneb oma elust rõõmu - tal on suur vend Mart, kes on tema parim sõber ning kellega koos on imetore mängida. Armastusest oma väikese õe vastu on Mart õmmelnud Anule sünnipäevaks kaltsunuku. Paraku saab nende idüll läbi, kui saabub 1. september ja Mart läheb kooli. Anu peab nüüd oma päevi ilma vennata veetma. Samuti on Mardile tekkinud uued sõbrad ja õe jaoks jääb aina vähem aega. Ühel hetkel, kui Anu tunneb end eriti üksiku ja õnnetuna, ärkab kaltsunukk Sipsik nagu võluväel ellu.

Kung fu jänes, Elisa videolaenutus

Arvate, et jänes – see on vaid väärtuslik nahk, maitsev liha, kartlik ning häbelik iseloom? Mitte kõik jänesed ei ole ühtemoodi arad. Nende seas on ka tugeva iseloomuga enesekindlaid isendeid. Just selline on ka meie loo kangelane. Ta erineb kõigist oma uskumatu julguse poolest. Just selliste iseloomujoonte pärast otsustas vana kung- fu meister talle pärandada oma oskused ja saladused. Uus superkangelane on sündinud! Kiire ja vihane Kung fu jänes!

Lammas Shaun 2 – Farmigeddon, Elisa videolaenutus

Kui hämmastavate võimetega tulnukas farmi lähistel alla kukub, üritab lammas Shaun galaktikatevahelist külalist koju aidata, enne kui kuri organisatsioon ta kätte saab.

Lammas Shaun i seriaal, Elisa lastemaailm

Lõbus ja südamlik multifilm räägib väikse ja isepäise lamba Shauni seiklustest ning pahandustest farmis. Farmi omaniku truu koer Bitzer on aga alati Shaunil kannul ja hoiab igapäevastel seiklustel silma peal.

Jäneste kool – Kuldse muna valvurid, TV3 ja Elisa videolaenutus

Reede, 10.04.2020

Suurlinna jänesepoiss Max satub auväärsesse Lihavõttejäneste Kooli ja jääb sinna lõksu. Õpilasi hoiab hirmu all kurikaval rebasepere, kes tahab kevadpühad enda kontrolli alla saada. Kauni jänkupreili Emmy ja müstilise madaam Hermione abiga õpib Max võlukunsti ja hakkab oma jäneseelu hoopis uue nurga alt nägema. Aga kas sellest piisab, et päästa kevadpühad ja uute sõprade elu? Lugu räägib julgest jänesest, kes leiab oma tõelise kutsumuse ega pea oma haake enam kunagi üksi tegema.

Jääaeg: munadepüha eri, TV3

Reede, 10.04.2020

Pooletunnises multifilmis usaldab Ethel laiskloom Sidi hoolde oma peagi kooruva muna ja soovitab tolle teenust ka naabritele. Kui Sid alustab munahoidjaäri, otsustab piraatjänku Squint talle ja ta sõpradele kätte maksta. Ta röövib munad ja peidab need ära. Nii algabki maailma esimene munajaht.

Viis legendi, TV3

Laupäev, 11.04.2020

"Viis legendi" on suurejooneline maagiline seiklus, milles peategelasteks on Jõuluvana, Lihavõttejänes, Hambahaldjas, Une-Mati ja Pakasepoiss. Legendaarsed tegelased lapsepõlvest, kelle erakordsed võimed on tänaseni saladuses hoitud. Kui üks eriti tugev kurikael otsustab maailma hirmu abil endale allutada, peavad viis legendi ühendama oma jõuvarud, et kaitsta kogu maailma laste lootusi, uskumusi ja kujutlusvõimet.

Konnanägu Freddy, Kanal2

Pühapäev, 12.04.2020

10-aastane Viktor peab hakkama saama kohati tobedana tunduvas täiskasvanute maailmas ning toime tulema linna ülbikust kiusaja Konnanägu Freddyga. Kuuldes, et unisesse väikelinna saabub rändtsirkus, põleb Viktor soovist osaleda etenduses oma andeka krantsi Vorstikesega. Kahjuks on aga Freddyl omad plaanid ja need ähvardavad Viktori unistuse nurjata.

Shrek 2, TV3

Pühapäev, 12.04.2020

Mesinädalatelt naasnud Shrek ja Fiona saavad Fiona vanematelt, Kauge Kauge Kuningalt ja Kuningannalt, küllakutse tähistamaks tütre abielu. Kohalejõudes näevad aga Fiona vanemad, et nende väimees pole kaugeltki see, keda nad oleks oodanud.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!