Põhisisu algus

Pöörane seiklus jätkub: „Alo“ teise hooaja järgmised viis osa on Huubis

10.06.2021

Hirmnaljaka ja auhinnatud komöödiasarja „Alo“ teise hooaja viis järgmist ning ühtlasi viimast osa jõudsid täna eksklusiivselt Elisa Huubi.

Sehkendused autoteeninduses jätkuvad alates tänasest, sest „Alo“ teise hooaja viimased viis osa jõudsid eksklusiivselt Elisa Huubi. „Vihmane nädalavahetus on tulemas ja nüüd on ideaalne aeg huvilistel tutvuda kõige pöörasema ning lõbusama autoteenindusega. „Alo“ esimene ja teine hooaeg on täismahus vaatamiseks saadaval – ilma reklaamideta ja parimas kvaliteedis,“ sõnas Elisa sisuhankejuht Toomas Ili.

Auhinnatud komöödiasari „Alo“ räägib autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui ka suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile, kuid mis täpsemalt toimuma hakkab, näeb juba täna Elisa voogedastuskanalist Huub.

Sarjas astuvad üles Tõnis Niinemets,Priit ja Märt Pius,Reimo Sagor, Liis Lass,Saara Nüganen, Uku Uusberg,Priit Võigemast, Rein Pakk, Linda Kolde, Külliki Saldre jpt. Sarja režissöör on Mikk Jürjens ning produtsent Karl Kermes.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!