Põhisisu algus

Pokémon Go mobiilimängijate arv on Eestis vähenenud kolmekordselt

10.11.2016

Elisa kliendibaasi analüüs näitab, et Pokémon Go mobiilimängu hiilgeaeg Elisa klientide seas jäi juuli- ja augustikuusse. Oktoobrikuu lõpu seisuga oli klientide huvi mängu vastu oluliselt vähenenud.

Kuulus mobiilimäng Pokémon Go leidis Elisa klientide seas enim kasutust juulis ja augustis, sügisel hakkas huvi juba vaibuma. „Plahvatuslikult kasvas mängu kasutajate arv juulis, kus üheaegselt kasutas mängu koguni 1550 Elisa klienti,“ märkis Elisa tehnoloogiaüksuse juht, juhatuse liige Toomas Polli. „Tänaseks on mobiilimängul suvekuudega võrreldes Elisa võrgus kordades vähem kasutajaid,“ lisas Polli.

Elisa kliendibaasi analüüsi järgi mängis Pokémon Go mängu augustis 35 000 Elisa klienti ning oktoobris oli see number juba üle kolme korda madalam, mil mängijaid oli veel ligi 12 000.

Toomas Polli märkis, et statistika järgi on rakendusi, mida Elisa kliendid kasutavad lühemat aega ning rakendusi, mis on pidevalt ja juba aastaid kasutuses. „Regulaarselt on Elisa klientide seas kasutuses eelkõige sotsiaalmeedia kanalid nagu Facebook, YouTube, Facebook Messenger, Skype ja

Twitter,“ ütles Polli, lisades, et enim kasutatavatel rakendustel on ühes kuus 250 000 – 300 000 kasutajat.

Polli sõnul eelistavad Elisa kliendid rakendusi kasutades enim 4G võrku, kus pildi- ja videomaterjal on kõige sujuvamalt jagatav ja jälgitav. „Trendile annab kinnitust 4G võrgu kasutusmahtude kasv, sest võrreldes eelmise aastaga kasutab Elisa klient täna kaks korda rohkem 4G Internetti kui mullu,“ tõi tehnoloogiaüksuse juht välja 4G Interneti populaarsuse kasvu.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama