Põhisisu algus

PÖFFil esilinastunud noorte tähtnäitlejatega komöödiasari „Piloot“ jõuab vaatajateni juba detsembris

25.11.2022

PÖFFil linastunud uus Elisa komöödiasari „Piloot“ heidab pilgu noore teleprodutsendi vürtsi, üllatusi, piinlikkust ja segadust täis argipäevaellu. Detsembri alguses Elisa Huubi jõudva sarja peaosadest leiab noored talendid Olev Sten Erik Jõgi ning Maarja Johanna Mägi. 

Möödunud nädalal esilinastus pöffihuntidele Elisa uus komöödiasari „Piloot“, mis keskendub ühe noore ja hakkamist täis produtsendi muredele ja rõõmudele karjääri algusajal. Entusiastlik Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlane Karl tahab end tõestada läbi aegade parima telesaatega, kuid saab peagi omal nahal veenduda, et tee tippu on palju künklikum, kui ajakirja “Kroonika” veergudelt paistab. 

„Tänavu on Elisa toonud oma fännide ja vaatajateni hulgaliselt uusi ja kvaliteetseid kodumaiseid sarju ning käesoleva aasta võtabki kokku pöörane komöödiasari, kus on staare, glamuuri, punaseid vaipu ja noori talente. Kõike seda näevad Huubi kliendid juba alates 8. detsembrist,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili. 

Sarja režissöör on Ergo Kuld („Reetur“, „Soo“, „Uus algus“,), stsenaariumi kirjutas Kait Kall („Uus algus“) ja peaosades noored talendid Olev Sten Erik Jõgi („Tulejoonel“), Maarja Johanna Mägi („Apteeker Melchior“) ja Simo Andre Kadastu („Vigased pruudid“). 

Verivärske sarja leiab alates 8. detsembrist Elisa Huubist, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa Huubist leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Pöördes“ „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest. 

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ja kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.    

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!