Põhisisu algus

Pixel – uus toode Google’lt

10.10.2016

Pixel – uus toode Google’lt

Pixel – uus toode Google’lt

Tehnoloogiasaate Digitund tutvustas eelmisel nädalal Google’i uut telefoni Pixel. Tegemist on Google’i enda loodud telefoniga, kuigi seda toodab HTC. Varasemalt on HTC koos näiteks Motorola ja LG-ga tootnud Nexus sarja telefone.

Väidetavalt on Google Pixel telefonil parim kaamera, mis eales nutitelefonile pandud. Seda tõestab sõltumatu DXOMarki test, mis andis Pixelile 89 punkti 100-st võimalikust. Tegemist on kõrgeima telefoni kaamerale antud punktisummaga läbi aegade. Tasub meeles pidada, et ka varasemalt on DXOMark omistanud ka mobiiltelefonide kaameratele väga kõrgeid hinnanguid, kuid telefonide müüki saabudes selgus, et kaamerad polegi head.

Teine oluline uuendus on nutikas virtuaalne abimees Google Assistant. Tegemist on Apple Siri ja Microsofti Cortana sarnase lahendusega, mis võimaldab läbi hääljuhtimise teha erinevaid toiminguid ja pärida infot. Saatejuht Roonemaa hinnangul on see eelkõige turunduslik trikk eesmärgiga eristuda teistest Android-põhistest telefonidest. Samas on Pixel hea võimalus testida Google Assistant tehnoloogiat enne, kui see laiadesse massidesse jõuab.

Digitundi toetab Elisa. Kuula ka tervet saadet.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama