Põhisisu algus

Paytailor koostöös Elisaga tõi tänasest turule sõrmejäljetuvastusega mobiilse maksevõimaluse

27.07.2018

Eesti idufirma Paytailor ja Elisa toovad täna avalikkuse ette esimese koostöö tulemi, mis võimaldab Paytailori mobiilse rahakoti omanikel tasuda kauba eest mobiiliarvega, kusjuures tehingu saab kinnitada sõrmejäljega.

 

Kahe ettevõtte esimese avaliku koostöö tulemusel saab klient Paytailori mobiilset rahakotti kasutades lisada ostukorvi oma mobiili arvele nii, nagu kliendid on harjunud seni tegema parkimise või kinopiletitega.

 

Tänasest saavad kliendid Paytailori mugavat lahendust kasutada näiteks Viljandis folkides toidukohas Tegelaste Tuba, kus ainsateks makseviisideks ongi vaid sularaha ja Paytailori mobiilne rahakott. Lisaks teeb Paytailor koostööd Alexela kontserniga.

 

“Vastupidiselt levinud hirmule ei pea suurettevõttega suhtlus olema aeganõudev ja bürokraatlik. Töötame igapäevaselt selle nimel, et olla avatud uutele ideele ja pakkuda tuge start-up’idele, kellega näeme ühiseid tulevikusuundi,” rääkis Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Kriisk. “Paytailoriga oleme koostööd teinud juba mõnda aega ning pole saladus seegi, et Elisa varustab idufirma asjade interneti lahendusi mobiilse internetiga. Nüüd oleme edasi liikumas sisulisema koostööga ja valminud on esimene käegakatsutav lahendus.”

 

“Koostöö Elisaga on olnud heas mõttes avardav,” kirjeldas Paytailori tegevjuht Rode Luhaäär ühisosa loomist. “Lahendustele orienteeritud ja sedavõrd suur rahvusvaheline partner on idufirma laienemisel hindamatuks abiks ja seetõttu hindame Elisa huvi kõrgelt,” võtab koostöö kokku Luhaäär.

 

Paytailori tegevjuht nimetab tänast mobiilset rahakotti alles alguseks: “Peagi on lisandumas veelgi progressiivseid lahendusi koostöös jaekaubanduse ettevõtetega. Soovitan varakult äpp alla laadida, et esimesena olla kursis uute võimalustega”.

 

Paytailor on Eesti iduettevõte, mis on välja töötanud ainulaadse pilvepõhise makselaheduse, mis ühendab endas nii erinevaid maksemeetodeid kui ka makse vastuvõtmise viise. Hetkel paigaldab ettevõte tuhandeid maksekohti ning tegeleb uutele turgudele laienemisega.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!