Põhisisu algus

Originaalsari „Papsid“ on jõudnud teleekraanile

17.11.2023

Elisa ja Kanal2 koostöös valminud hittsarja „Papsid“ esimene hooaeg on jõudis sel sügisel esmakordselt Kanal2 eetrisse. Teise hooaja kolmas osa on juba nähtav Elisa Huubis.

Paljude poolt armastatud ning vaatajarekordeid purustanud originaalsari „Papsid“ on jõudnud teise hooajani. „Kuigi verivärskeid osasid saab iga nädal näha eksklusiivselt Elisa Huubis, on sarja esimene hooaeg jõudnud tänaseks ka teleekraanidele ning seda saab vaadata iga laupäeva õhtul Kanal2 vahendusel,“ kommenteeris Elisa sisujuht Toomas Ili.

Elisa originaalsari „Papsid“ jutustab lugu neljast keskealisest või keskeale lähenevale mehest ja nende värvikatest eludest. Uues hooajas õnnestub Aleksil üles leida Rasmuse vanaema, kellega on aga toimumas midagi kummalist. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu ning Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile. Hooaja jooksul saab lõpuks vastuse küsimus, kas Aleks on Rasmuse isa või mitte. Üle kivide ja kändude suhted, paariteraapia katsed ja tülid päädivad kõige lõpuks ühe suure nuhtlusega, millest ühelgi tegelasel pääsu pole.

Peaosades on Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Ott Sepp, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn ja mitmed teised armastatud kodumaised näitlejad. Sarja režissööritoolil istus Anna Stepanova ning stsenaristi rolli täitis Ott Sepp.

„Papside“ uus osa linastub igal kolmapäeval eksklusiivselt Elisa Huubis ning esimese hooaja osad on Kanal2 eetris iga laupäeva õhtul.

Uue osa treiler: https://youtu.be/lnwmbfI1CAk

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!