Põhisisu algus

Nielseni uuring: Elisa kõnekaartide turuosa kasvas esimesel poolaastal 44,9%

08.08.2017

Uuringufirma Nielsen uuringu kohaselt kasvatas Elisa kõnekaartides turuosa käesoleva aasta esimeses pooles 44,9%-le. ZEN ja Elisa kõnekaardid püsivad ka tarbijate seas eelistuimatena, sest uuringu alusel eelistab 38% uutest liitujatest Elisa kõnekaarte.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul näitavad uuringufirma Nielsen tulemused, et Elisal on endiselt tarbijate hinnangul parimad kõnekaardid turul. “Meie kõnekaardid võimaldavad täna samaväärset mobiil- ja andmeside kasutamiskogemust lepinguliste pakettidega klientidega. Nagu ka uuringust selgus, laetakse enim kõneaega just Elisa kõnekaartidele, mis omakorda tähendab, et Elisa kõnekaarte kasutatakse reaalselt kõige rohkem.”

Hiiepuu märkis, et turuosa on kasvanud eelkõige tänu sellele, et kõnekaardid lähtuvad kliendi vajadustest. “Sel suvel tõime ainsa operaatorina turule soodsad kõnekaardi lahendused välisriikides kasutamiseks. Elisa kõnekaardiga saab soodsalt helistada, sõnumeid ja mobiilset internetti kasutada 9 riigis,” tõi Hiiepuu välja Elisa ja ZEN kõnekaartide eristuvuse.

„Elisa kõnekaardid teevad klientide jaoks atraktiivseks piiramatu kiirusega internet, võimalus piiramatult sõpradega rääkida, soodsad kõned nii Eestis kui välismaale,“ sõnas Hiiepuu. Kõnekaardi kasutamise kasuks otsustavad üha enam kodumaised kliendid, kes soovivad hoida oma kulusid kontrolli all. ”See on mugav valik inimesele, kes ei soovi ennast siduda püsivate lepinguliste kohustustega või kes tarbib teenust pigem ebaregulaarselt. Elisa kõnekaardiga ei kaasne mingeid kohustusi ja teenuste eest maksad enne nende tarbimist.” lisas Hiiepuu. Kasutajate hulka kasvatavad ka turistid, kes soovivad välismaal kasutada soodsaid kõne- ja internetiteenuseid.

Hiiepuu lisas, et kuigi kõnekaardi turg pole enam samal tasemel, mis aastaid tagasi, on Elisa suutnud siiski ZEN ja Elisa kõnekaartidega oma positsiooni turul tugevdada. ZEN on täna turul populaarseim kõnekaart 29,1% turuosaga.

Nielseni uuring on kokku pandud viimase poolaasta kõnekaardi edasimüüjate müüginumbrite alusel.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!