Põhisisu algus

Müügirekordeid purustav Kersna raamat „Ei jäta elamata” jõudis Elisa Raamatusse

29.04.2015

Vahur Kersna raamat „Ei jäta elamata“ on purustanud Eestis müügirekordeid ja pannud raamatupoes inimesi lausa üksteise järel sabas seisma. Elisa Raamatus pole mingit trügimist, iga soovija saab raamatu oma nutitelefoni või tahvlisse järjekorras seismata alla laadida ja teost endale sobivaimal ajahetkel lugeda.

Raamatu autor Vahur Kersna on ise oma teose kohta kirjutanud: „Seitse aastat tagasi olnuksin väga tänulik, kui taevas oleks avanenud ning ingel ulatanud mulle selle raamatu. Aga nii ei juhtunud. See raamat tuli mul endal ära kirjutada“.

Kersna kirjutas raamatu „Ei jäta elamata“ mõeldes neile, kes keset ilusat elu leiavad end järsku isikliku maailmalõpu lävelt.

Kui teos jõudis Elisa Raamatu virtuaalsele raamaturiiulile, ütles Vahur Kersna: “Tähtis on, et raamat oleks kättesaadav kõigile, sest eesmärk on teenida - teenida inimesi ja digiraamatud, need on meie tulevik.”

„Vahur Kersna raamat võitlusest raske haigusega purustab Eestis müügirekordeid,“ kinnitas ka Eesti Digiraamatute Keskuse (EDRK) sisujuht Eva Kolli.

Kokku on lugemisäpi Elisa Raamatu valikus lugejale enam kui 1500 eestikeelset e-raamatut. „Rakenduse teeb ainulaadseks asjaolu, et seni sai eestikeelseid e-raamatuid osta vaid tükikaupa. Elisa Raamatus saab soodsa kuutasu eest lugeda just nii palju, kui on soovi,“ tõi Marika Raiski välja rakenduse eristuvuse.

Teiseks oluliseks eeliseks konkureerivate lahenduste ees peavad äpi kasutajad Elisa Raamatu mugavust. „Elisa Raamatust saab raamatut otsida, alla laadida ning lugeda ühes ja samas keskkonnas. Korraga saab äppi kasutada kahes seadmes – nutitelefonis ja tahvelarvutis,“ rääkis Marika Raiski.

Tänu oma ainulaadsusele jõudis Elisa Raamat ka Turundustegu 2014 finaali. Elisa Raamatul on praegu juba 7500 regulaarset lugejat.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama