Põhisisu algus

Mitmesajale külalisele linastunud Elisa komöödiasari „Uus algus“ on tänasest saadaval

10.06.2022

Alates tänasest näeb Elisa Huubis värsket ja humoorikat originaalsarja „Uus algus“, kus peaosades astuvad üles Tõnis Niinemets, Maiken Pius ja lisaks mitmed teised tuntud kodumaised näitlejad.

„Huubi vaatajad on aina enam huvi tundnud värskete kodumaiste komöödiate järgi ning ajal, mil telekanalite põhiprogramm läheb suvepuhkusele, toome meie oma vaatajateni ühe perekonna humoorika seikluse ja teineteise taasavastamise loo,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

Sarja keskmes on Mait ja Piret - nad tavalised pereinimesed, kes kasvatavad teismelist tütart Mari ja kaheksa-aastast pesamuna Pauli. Ühel päeval kaotavad mõlemad vanemad töö. Elu järsku muutus toob esile allasurutud pinged ning algavad sekeldused. Kuna laenud on kukil, on kiiresti vaja leida raha ja uus töö. Nad otsustavad üürida välja ühe toa oma korterist, mis lööb senise elu veel rohkem pea peale.

Üürnikuks osutub kummaline ärimees Guido, kes hakkab nende elu korraldama ja soovitusi jagama, keelitades Piretit ja Maitu mitte minema palgatööle. Sedasi võtab Piret ette Onlyfansi tee ning Mait sukeldub krüptoärisse. Lisaks vürtsitavad päevi suhted Pireti vanematega ja seadusega pahuksisse sattumine.

Sarja peaosades on palavalt armastatud naljanina Tõnis Niinemets ja särav ning andekas Maiken Pius. Sarja stsenarist on Kait Kall ja režissööritoolilt leiab taas särava visiooniga Ergo Kulla. Kuueosalise sarja esimene hooaeg jõuab Elisa Huubi juba juuni esimeses pooles.

„Uus algus“ on järjekorras seitsmes eestikeelne Elisa originaalsari ja on tänasest kõigile kättesaadav Elisa Huubist – nii veebist, nutirakendusest kui uuematest digiboksidest.

Sari linastus möödunud kolmapäeval T1 Cinnamon kinos mitmesajale inimesele. Eksklusiivset galeriid esilinastusest näeb SIIT!

Vaata lähemalt sarja treilerist, milliste sündmuste keskele pere satub:

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!