Põhisisu algus

Miks on Pimedate Ööde Filmifestival oluline Elisale ja Eestile?

23.11.2018

Pimedate Ööde Filmifestival on filmigurmaani ja kultuurisõbra jaoks energialaksuks, milleta kõledat hilissügisest kliimat meie laiuskraadil enam ettegi kujutada ei oska. See on nii juba 22 aastat – PÖFF-ist on kujunenud Eesti kultuuriloo lahutamatu osa, nagu seda on ka näiteks laulu- ja tantsupidu, “Tõde ja õigus” või KUMU.

PÖFF tähendab kahte nädalat täis elamusi ja A-klassi meelelahutust kinosaalis. Kiirus, millega müüakse välja festivali piletid ja täituvad kinosaalid, näitab ilmekalt, kuivõrd populaarne on hea meelelahutus, mida PÖFF publikule pakub.

Sami ja Tiina
Elisa tegevjuht Sami Seppänen ja Tiina Lokk PÖFFi pressiüritusel 

“Olen veendunud, et iga PÖFF-il linastunud film pakub vaatajatele kustumatu elamuse. Ilmselt ma ei liialda, kui avaldan kõigi Eesti filmisõprade nimel tunnustust ja tänu PÖFF-i korraldusmeeskonnale, kes taaskord on leidnud endas jõudu valida tuhandete saadaolevate linateoste hulgast just need, mis kinopubliku novembrikuus ekraanide ette naelutavad,” kommenteeris Elisa tegevjuht Sami Seppänen filmifestivali olulisust.

Filmientusiastid aga juba teavad, et festival ei saa otsa piduliku lõpugalaga. Telekommunikatsiooni- ja meelelahutuse valdkond on üha enam lõimumas, mistõttu kolib PÖFF kinost ka kodustesse teleritesse – seda nii Elisa Elamuse PÖFFi erikanalina kui ka videolaenutusest leitavate PÖFFi filmide näol. Nii saab PÖFFi parimaid palasid nautida ka pärast filmifestivali lõppu.

PÖFFi ajal tasub kindlasti hoida pilku peal ka Elisa ja PÖFFi blogil ning Elisa Facebooki lehel, kus loositakse välja PÖFFi passe, pileteid ja meeneid!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!