Põhisisu algus

Mida teha, kui lähen reisima?

15.12.2019

Kui plaanid reisida välismaale, siis vaata üle oma teenuslahendus. Need ajad on möödas, kus välismaale jõudes kiiresti mobiilne internet välja lülitati, kartes ootamatult suur arvet. Enamikes Elisa teenuspakettides on täna juba mobiilne internet Euroopa Liidu riikides kasutamiseks kuutasu sees. Kui reisid kaugemale, siis saad kasutada internetti päeva-, nädala- või kuupiletiga. Välismaal teenuse kasutamist nimetatakse rändluseks või roaming-uks, mis tähendab seda, et kasutad internetti välismaa operaatori võrgus.

Välismaal interneti kasutamine on mugav ja aitab hoida kokku aega. Uues riigis leiad Google abil kiiresti parimad söögikohad ning kaardirakenduse läbi kiireima tee sihtkohta. Muidugi saad jagata oma reisiseiklusi sotsiaalmeedias ja hoida ühendust oma lähedastega.

Reisikindlustus terves maailma aastaringselt

Suur osa Elisa pakette sisaldab juba ka reisikindlustust, mis kaitsevad sind reisides üle maailma kõikvõimalike juhtumite eest – reisitõrkest pagasikaotuseni! Selleks, et sinu meelerahu oleks täielik, laieneb kaitse tervele perele. Nii hoiad kokku raha eraldi kindlustuse pealt ja ei pea iga kord muretsema, sest kindlustuskaitse kehtib aastaringselt ning selleks pole vaja teha ühtegi lisaliigutust.

Internet telefonis

Interneti kasutamiseks nutitelefonis on sinu jaoks sobilik Elisa Ulme paketiseeria. Kõik teenuspaketid sisaldavad internetti Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides kasutamiseks. Õige ja just sinule sobiva valiku aitavad teha Elisa konsultandid kõnekeskuses ja esindustes. Lisaks internetile on paketi kuutasu sees ka juba mobiil-ID, et saaksid nii Eestis kui välismaal hoida silma peal oma rahaseisul, teha makseid ja isegi allkirjastada lepinguid.

Kui soovid teada, milline pakett sinul on ja mida see sisaldab, siis selle info leiad oma iseteenindusbüroost. Iseteenindusbüroos saad paketi ka lihtsasti sobivama vastu vahetada.

Internet tahvlis ja arvutis

Lisaks pakume lahendusi, ka selleks, kui soovid reisides töötada, lugeda e-raamatuid ja vaadata seriaale oma tahvelarvutist või sülearvutist. Suhtleja ja Rändaja paketid sisaldavad piiramatus mahus internetti 7 riigis – Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus. Kui aga reisid kaugemale, teistesse Euroopa Liidu riikidesse, siis sobivad sulle Suhtle ja Rända Euroopas lahendused, mis sisaldavad piiramatut internetti 7 riigis ning lisaks piisavalt andmesidet ka kõigis teistes Euroopa Liidu riikides ning isegi reisikindlustust üle kogu maailma!

Leia sobiv lahendus siit.

Kui soovid internetti kasutada välismaal lühiajaliselt…

Juhul, kui sinu teenuspakett ei sisalda andmesidet välismaal kasutamiseks või ei ole selles riiki, kuhu sina parajasti reisid, siis on sul võimalus kasutada internetti nii mahupõhiselt ehk maksad selle eest, mida kasutad, kui ka tellida endale päeva-, nädala- või kuupilet, millega saad hoida kulud kindlalt kontrolli all ja ei pea üllatuma arve kätte saamisel. Internetipileti saad osta otse oma seadmest täpselt oma vajaduste järgi. Vali siit sihtkoht ning siis leiad juba valiku piletitest, mida pakume. Ära muretse, saadame sulle välismaale jõudes ka SMSi juhistega, kuidas internetipiletit tellida. Internetipileteid pakume pea kõigis riikides üle maailma – Lätist Tai kuningriigini ja Suurbritanniast Ameerika Ühendriikideni.

Kui vajad abi sobiva lahenduse leidmisel, siis pöördu julgelt Elisa esindusse või võta ühendust kõnekeskusega telefonil 6600600.

Soovime sulle ilusat reisi!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!