Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Märts on Hea Teeninduse Kuu - märka ja tunnusta head teenindajat

26.02.2021

Märts on Hea Teeninduse Kuu - märka ja tunnusta head teenindajat

Juba 18. korda on märts Hea Teeninduse Kuu ja selle raames on taas käimas üle-eestiline kampaania „Kiida Teenindajat“. Võitjad selgitatakse välja neljas kategoorias: parimad teenindajad valitakse nii Tallinnas, Tartus kui ka muude Eesti piirkondade peale, lisaks võistlevad kolme eelpoolnimetatud piirkondliku konkursi 3 parimat „Eesti parim teenindaja 2021“ suures finaalis.

„Kiida Teenindajat“ kampaania kutsub kliente märkama ning kiitma häid teenindajaid, teenindust ja teenuseid ning tõstab esile teeninduskohti, mis klientidelt enim kiita saavad. Elisa võtab tänavu samuti osa „Eesti parim teenindaja 2021“ konkursist.

Elisa teeninduskvaliteedi spetsialisti Jelena Brulevskaja sõnul on Elisas esimesel kohal hooliv teenindus. „Abivalmidus ja positiivne suhtumine loob kliendile esmamulje Elisast. Meie soov on pakkuda kliendile ainult parimat kliendisuhet.“

„Elisas teenindatakse kliente hooliva teeninduse hea tava järgi. See on väga oluline tööriist, mille kasutamist õpetame töötajatele kohe esimestest päevadest. Oleme positiivsed, sõbralikud ja empaatilised ning näitame, et saame kliendi murest aru. Me ei vasta lihtsalt kliendi küsimusele, vaid pakume alati välja lahenduse. Näiteks, kui klient helistab ja uurib, mis kellani mõni esindus avatud on, siis me ei vasta lihtsalt, et kella 21.00-ni, vaid uurime, milles tema mure täpsemini seisneb ja võimaluse korral aitame klienti koheselt,“ lisab Brulevskaja.

Elisa jaoks on hea teeninduse pakkumine äärmiselt tähtis ning oluline on ka tehtud töö tunnustamine – kutsume kõiki üles märkama head teenindajat ehk kui keegi särav silma paistab, siis märts on just see kuu, kus teda tänada! Tasub mainida, et 1. märtsist on kiita võimalik kõiki: nii era- kui ärikliendi esinduse teenindajaid, kõne- ja kirjateeninduse töötajaid kui ka tehnikuid.

Enda kiituse ja head sõnad nii teenindajale kui teenindusele saad teele panna siit: www.heateenindus.ee/kiidame

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.