Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Märka head teenindajat ning anna sellest ka teada!

09.03.2020

Märka head teenindajat ning anna sellest ka teada!

Märts on juba 17. korda Hea Teeninduse Kuu ja selle raames on taas käimas üle-eestiline kampaania „Kiida Teenindajat“. Võitjad selgitatakse välja neljas kategoorias: parimad teenindajad valitakse nii Tallinnas, Tartus kui ka muude Eesti piirkondade peale, lisaks selgub ka konkursi üldvõitja!

Kampaania eesmärgiks on toetada hea teeninduse arengut ja levikut Eestis. Hea Teenindus soovib, et igas Eesti nurgas tõuseks ja areneks klienditeeninduse tase nii, et kliendid oleksid aina õnnelikumad ja teenindajad ise naudiksid oma tööd veel rohkem.

Meie jaoks on hea teeninduse pakkumine äärmiselt oluline ning samuti on oluline tehtud töö tunnustamine – kutsume kõiki üles märkama head teenindajat ehk kui keegi särav silma paistab, siis märts on just see kuu, kus teda tänada! Tasub mainida, et kiita on võimalik kõiki: nii era- kui ärikliendi esinduse teenindajaid, kõne- ja kirjateeninduse töötajaid kui ka tehnikuid.

Enda kiituse ja head sõnad nii teenindajale kui teenindusele saad teele panna siit: https://www.heateenindus.ee/kiidan/?firma=309

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.