Põhisisu algus

Majandustulemused: Elisa kasvatas poolaastaga käivet ja 4G kliendiarvu

15.07.2016

Elisa 4G kliendiarv on jõudsalt kasvanud, jõudes poolaasta lõpuks 283 819 kliendini. Samuti on ettevõtte käive teinud 4,9%-lise kasvu võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. 

Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen märkis, et käesolev poolaasta on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga teinud majandustulemustelt olulise tõusu. „Majandustulemuste tõus peegeldab jätkuvalt häid kliendisuhteid ja klientidele pakutavaid meelepäraseid teenuseid, mis on andnud oma tõuke nii 4G kliendiarvu järjepidavasse kasvu kui käibe tõusu ja muidugi panuse püsivasse kliendibaasi,“ iseloomustas Seppänen telekomiettevõtte poolaasta majandustulemusi. 

Elisa käive kasvas käesoleva poolaasta lõpuks 47 miljoni euroni, eelmise aasta samal perioodil jäi käibenumber 45 miljoni euroni. Poolaastate võrdluses on Elisa tänavuses käibes teinud 4,9%-lise kasvu.

„Elisa edu pant on ettevõtte-sisene töökultuur, milleks on tulemustele orienteeritus ja pidev protsesside tõhustamine. Ühtlasi on taoline kultuur aluseks heale tööefektiivsusele, mis aitab kasvada nii seesmiselt kui jõuda heade majanduslike tulemusteni,“ rääkis juhatuse esimees Sami Seppänen. 

Elisa 4G kliendibaasi kasvule on andnud panuse Elisa põhjalikud investeeringud internetivõrku. „Meie klientide seas on toimunud tähelepanuväärne 4G buum – üha enam kulub neil aega onlainis olemisele ja me anname omalt poolt võrguinvesteeringutega parima, et võrgus viibimise aeg oleks muretu, sujuv ja seda kõikide multimeediateenuste osas, mis Elisa klientide seas populaarsed on,“ selgitas Seppänen. 

Elisa juhatuse esimees kirjeldas ka tulevikuvaadet: „Järelejäänud majandusaasta jooksul anname endast parima, et Elisa klientidel oleks jätkuvalt kasutada parim mobiilne internet, töökindel kõnelevi, pakkuda neile laia seadmevalikut ja tuua turule uusi teenuslahendusi.“ 

Elisa 4G kliendiarv oli möödunud aasta samal perioodil 160 150, käesoleva poolaasta lõpuks kujunes nimetatud arv 283 819 kliendini. Elisa käive kasvas mulluse poolaastaga võrreldes 4,9%, jõudes 47 miljoni euroni. Ärikasumi marginaal ehk ettevõtte EBITDA on 2016 esimese poolaasta lõpuks 32,3%, eelmise aasta samal perioodil oli EBITDA 30,7%.

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama