Põhisisu algus

Maailmas hämmastavate läbimüüginumbriteni jõudnud Murakami kultusteos „Norra mets“ jõudis Elisa Raamatusse

04.03.2015

Maailmas hämmastavate läbimüüginumbriteni jõudnud ja ka Eestis üliedukaks osutunud Jaapani kirjaniku Haruki Murakami kultusteos „Norra mets“ on sellest nädalast eksklusiivselt loetav Elisa Raamatus.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul jõuab Elisa Raamatusse pidevalt üha uusi raamatuid ning lugejal on valida juba rohkem kui 1300 raamatu vahel. „Tahame oma lugejatele pakkuda võimalikult laia raamatuvalikut eesti keeles ning võimalus lugeda maailmas ülimenuka Murakami teost Elisa Raamatu kaudu on ehe näide selle kohta,“ ütles Andrus Hiiepuu.

Kirjastuse Varrak romaan „Norra mets“ on e-raamatuna eksklusiivselt saadaval üksnes Elisa Raamatus ning seda poole kuu võrra varem kui teiste e-raamatupoodide lettidel.

Eesti Digiraamatute Keskuse (EDRK) sisujuht Eva Kolli märkis, et Haruki Murakami teosed on muutunud maailmas üsna eripäraseks kirjandusnähtuseks. „Kõik Murakami raamatud tõlgitakse kohe pärast ilmumist suurematesse keeltesse ning neid saadab ka tõeline müügiedu,“ kinnitas ta.

Haruki Murakami ühe tuntuima teose pealkiri „Norra mets” on pärit biitlite laulust, mille kuulmine toob raamatu minategelasele Watanabele meelde tema esimese armastatu Naoko, tema parima sõbra kallima. Watanabe kandub mõtetes tagasi kahekümne aasta tagusesse aega, mil ta oli üliõpilane Tokyos. Murakami on suurepärane õhustiku looja, tema kummalised tegelaskujud saavad sümboolse tähenduse, pannes lugeja samal ajal neile sügavalt kaasa elama.

Elisa Raamatusse lisandunud uutest raamatutest tasub esile tuua ka näiteks Chris Kyle teost „Ameerika Snaiper“. Kyle'i teos troonib rahvusvahelistes raamatuedetabelites ning Steven Spielberg on lavastanud teose põhjal Oscari pälvinud filmi.

Innovaatiline lugemisäpp Elisa Raamat pakub lugemishuvilisele kindla kuutasu eest võimalust lugeda piiramatult e-raamatuid. Uusi raamatuid lisandub igal nädalal ning nendest saab ülevaate nii Elisa Raamatu äpis.

Elisa Raamatust saab raamatuid lugeda korraga kahes seadmes, näiteks nutitelefonis ja tahvelarvutis. Uudne raamatuäpp on saadaval android-operatsioonisüsteemil toimivatele nutitelefonidele ja tahvlitele Google Playst ja Apple’i seadmetele AppStore’ist.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama