Põhisisu algus

Luksusautod ja adrenaliin – esilinastus Eestis ainulaadne ja kaasakiskuv Elisa originaalsari „Pöördes“

01.11.2022

Elisa tõi teleekraanidele midagi uut ja seninägematut - luksusautod, vormelid, lennukid ja muud ekstreemsused. Möödunud reedel esilinastus mitmesajale külalisele Noblessneri valukojas uus telesaade „Pöördes“, mille saatejuhid Koit Toome, Saara Pius ja Indrek Raadik lähevad koos erikülalistega PÖÖRDES kontsertturneele neljal novembri õhtul.

Reedel esilinastunud Elisa uus telesaade pole lihtsalt autosaade, vaid sajaliikmelise meeskonna ühisel veendumusel lausa Eesti parim meelelahutussaade. „Pöördes“ toob vaatajani isendid, keda Eesti teedel ei kohta ja neid esitletakse läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini. Nii maal, vees kui õhus filmitud saates taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide kui tehnika piire.

Esilinastusel särasid luksusautod, hoogne muusika ning ägedad õhtujuhid Andrei Zevakin ja Robin Valting, kes panid saatejuhid Saara, Indreku ja Koidu veel viimast korda lavalaudadel proovile. Vaata piduliku esilinastuse galeriist , kes käis üritusel kohal!

Meelelahutussaate „Pöördes“ esimesed kaks osa on saadaval ainult Elisa Huubis, kuhu lisandub igal reedel värske jagu. Lisaks näeb novembris kõiki kolme saatejuhti neljas Eesti linnas, Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus, andmas nelja vinget live kontserti, et võtta kokku see täiesti pöördes suvi. Kontsertõhtule annavad tuure juurde erikülalised Nublu ja Gameboy Tetris ning õhtut juhib Priit Pius! Nelja õhtu jooksul võetakse lahti, mis toimus kaamerate taga, saab aimu kuidas saade sündis, esitletakse muusikat, mida nende artistide esitlusese tihti ei kuule ja esmakordselt kuuleb Koit Toome poolt “Pöördes” saate jaoks loodud muusikat. Rohkem infot kontserttuuri kohta leiab SIIT !

Verivärske saate leiab Elisa Huubist, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav Elisa voogedastusteenus - vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa Huubist leiab vaataja kõik senised Elisa originaalsarjad nagu näiteks „Musta Kivi Saladus“, „Uus algus“, „Reetur“, „Valguses ja varjus“ jpt. Lisaks on platvormil suur valik teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ja üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama