Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Lepingu muutmine alates 15. maist 2019

15.04.2019

Lepingu muutmine alates 15. maist 2019

Tulenevalt EL-i regulatsiooni muutumisest ja teenuste hinnakujunduse muudatustest muutuvad alates 15. maist Eestist Euroopa Liidu riikidesse helistamise ja sõnumite saatmise hinnakiri ning teistesse välisriikidesse helistamise hinnakiri.

Alates 15. maist muutub soodsamaks Eestist Euroopa Liidu riikidesse sõnumite ja helistamise hinnakiri. Edaspidi maksab kõneminut 0,19 eurot ja SMS 0,06 eurot. Hindadele lisandub käibemaks.

Muudatus kehtib kõigile Euroopa Liidu ja selle majanduspiirkonna riikidele ning jõustub kõigile Elisa era- ja äriklientidele nii mobiiltelefonile kui ka lauatelefonile.

Ühtlasi muutub alates 15. maist ka Elisa kõnekaardi Ida-paketi hinnakiri, kus kõneminut Venemaale laua- ja mobiiltelefonile hakkab maksma 0,27 eurot ja Ukrainasse 0,24 eurot.

Muutmise aluseks on Elektroonilise side seaduse § 99.

Tutvu rahvusvaheliste kõnede hinnakirjaga SIIN!

Seotud märksõnad

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.