Põhisisu algus

„Laupäev isaga“: isarollis askeldab tuntud ettevõtja Taavi Kotka

27.04.2023

Uues lustakas koguperesaates „Laupäev isaga“ on peategelaseks tuntud isa koos oma lastega, kes asuvad üheskoos põnevaid ülesandeid lahendama. Sel laupäeval linastuvas kolmandas saates jääb nädalavahetuseks koos oma nelja lapsega koju tuntud ettevõtja ja e-residentsuse eestvedaja Taavi Kotka.

Taavi Kotka on mitmekülgne mees, kes teeb ilma start-up maailmas, õpetades samal ajal üle Eesti tüdrukutele moodsaid inseneritarkusi. Kuid milline isa on Taavi oma neljale lapsele ja kas nendega koos ettevõetud asjad sujuvad sama muretult, kui „Rakett 69“ finaal?

Koguperesaade „Laupäev isaga“ annab isadele võimaluse ennast proovile panna ja oma varjatud andeid näidata. Igas osas võtavad isa ja lapsed päevaplaani kas ühe või mitu konkreetset ülesannet, mis tuleb teatud aja jooksul ära lahendada või korraldada ja hakkama tuleb saada ilma ema abita.

Vaata saate lustakast treilerist, millised isad veel saates kaasa löövad ja mida põnevat hooaja vältel toimub! Saatesarja autor ja saatejuht on Kaidor Kahar ning režissöör Tarvo Tammeoks.

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad eksklusiivselt Elisa Huubist, mille kasutamiseks on tarvis vaid mistahes teenusepakkuja internetiühendust. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab nautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt.

Pakkudes oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisa ühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustab seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!