Põhisisu algus

Laulupidu meelitas telerite ette rekordarvu Elisa kliente

06.07.2023

laulupidu.ee

Elisa uue Elamuse statistikast selgub, et suviselt soojal, kuid vihmasel päeval toimunud laulupidu, köitis erakordselt suure hulga klientide tähelepanu. Kellavahemikus 18-22 vaatas laulupidu üle 60% Elisa uue Elamuse klientidest ning üleüldiselt oli televiisori taga tavapärasest 20% rohkem inimesi. 

“Elisa Elamuse kaudu vaadatud laulupidu pakkus ainulaadset ja kaasahaaravat muusikaelamust, mis naelutas telerite ette rekordarvu vaatajaid,” toob välja Elisa meelelahutusteenuste valdkonna juht Kertu Popp.  

Kella 18.00-22.00 vaatas laulupidu koguni 60% Elisa Elamuse kliendibaasist, mis näitab tohutut huvi ja positiivset vastukaja laulupeole.  

“Pealegi avaldas laulupidu tuntavat mõju ka teistele kanalitele, sest ka kogu ülejäänud päeva jooksul kasvas teleri ette kogunenute arv märgatavalt, seda enam kui 20% võrra,” sõnab Popp.  

Elisa Elamus pakub sadade kanalite otse- ja järelvaatamist, Elisa Huubi, Elisa videolaenutust ja lastemaailma. Elamuse äppi täiendatakse ajas pidevalt regulaarsete tarkvarauuendustega. 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!