Põhisisu algus

Kui jõuluvana astuks läbi Elisa esindusest, mis kingid valiks ta pereliiketele kingikotti?

19.12.2017

Jõulukinkide valimine on enamasti üks paras „peavalu“. Elisa koondas omaltpoolt kokku ideed ja soovitused juhuks, kui jõuluvana peaks soovima läbi astuda Elisa esindusest.

Lemmikloomale – muidugi Lemmikloomaäpp

Elisa ja startup Canese koostöös loodud lemmiklooma äpp aitab kiirelt üles leida kaotsi läinud lemmiku saates automaatteavitusi juhul, kui ta on omaniku poolt määratud piirkonnast lahkunud. Tegemist on väikesel jälgimisseadmel ja nutitelefonil tugineva teenusega, mis kasutab mobiilset internetti looma rihma või trakside külge asetatud seadme asukoha tuvastamiseks. Kasutaja saab lemmikloomarakenduses ise määratleda, millises geograafilises asukohas loom täpselt viibima peaks, olgu selleks näiteks aed või koduterritoorium. Juhul, kui loom sellest piirkonnast väljub, saabub omanikule teavitus.

Pojale – PlayStation mängukonsool

Noortele nutimaailma fännidele sobib ideaalselt sokutada kingikotti maailma kõige populaarseima mängukonsooli PlayStationi uusim mudel. Aastaringselt põnevaid emotsioone ja vingeid mänguelamusi on nii tagatud.

PlayStation 4 ja  4 Pro konsoolid on võimsad ja väga elulähedase ekraanigraafikaga pakkudes dünaamilist mängukogemust ja nutikat sisu. PlayStation®Store poolt pakutav mängudevalik täieneb iganädalaselt ning lisaks on saadaval lai valik eksklusiivset sisu, olgu näiteks või kriitikutelt ja mängijatelt ülikõrgeid hindeid saanud Uncharted sari – mitte kunagi ei hakka igav. Kõigil jalkafännidel ja mänguentusiastidel on võimalus osta ka läbi aegade ühe edukaim videomäng FIFA 18, mida on juba enne ametlikku lansseerimist kiidetud märgatavalt paranenud graafika, mängujooniste ja –taktika planeerimise osas.

Tütrele – stiilne, mahukas telefon

Trenditeadlikule noorele tüdrukule oleks selle aastal parimaks kingivalikuks Huawei P10, mille stiilne disain ja vahvad värvilahendused eakaaslaste hulgas kindlasti märkamata ei jääks. P10 oma suure mälumahuga võimaldab jäädvustada iga hetke  nende täiskasvanuks saamise teel. Ühtlasi on kingikotti Elisa poolt lisatud selfiepulk, mis lihtsustab sõbrannadega koos olles ühiseid mälestusi jäädvustada.

Emale - lugemiseks värsked ajakirjad

Sel aastal on kõige parem jõulukink lugemishuvlisele naisele Elisa Raamatu äpp, sest just sel sügisel jõudsid äpi valikusse ka ajakirjad. Nüüdsest saab lisaks iganädalaselt lisanduvatele e-raamatutele ühe kuutasu eest lugeda ka digiajakirju. Elisa Raamatu äpiga saab lugeda üheksat ajakirja: Anne ja Stiil, Pere ja Kodu, Kroonika, Eesti Naine, Tervis Pluss, Kodukiri, Oma Maitse, Naisteleht ja Kalale. Vastavalt soovile valida, kui pikaks ajaks Elisa Raamatu kinkida soovid. Äpp annab võimaluse tarbida uudiseid ja meelelahutust just seal, kus parasjagu selleks aega tekib.

Isale – kiire tippklassi telefon

Perepeale sobiks Elisa tootevalikust enim jõuline tippklassi telefon Samsung S8/S8+ koos AKG kvaliteetsete kõrvaklappidega, millega oma igapäeva toimetused kiirelt ja tõhusalt tehtud saaks. Tegemist on telefoniga, mille puhul saab kindel olla, et failid ning rakendused, mida soovid hoida tõeliselt privaatsetena, säilivad Secure Folder’is täielikult turvatuna.

Vanaemale – kutse siseneda nutimaailma

Kui kingilistis on vanema põlvkonna esindajaid, kes seniajani on nutitelefonide põnevast maailmast kõrvale jäänud, soovitame kingituseks hea ja soodsa valikuna Samsung Galaxy A5 telefoni. See telefon on vanema generatsiooni jaoks sobivalt suurema ekraaniga ja võimaldab õiged ikoonid lihtsamini üles leida. Telefoni menüü on väga lihtne ja käepärane. Eakamale on oluline ka see, et telefon oleks selge ekraani ja lihtsa menüüga, et saaks koheselt hea kasutuskogemuse. Esimesel nädalal võib ikka juhtuda, et nutitelefon tundub keerulisena. Sel juhul tasub julgelt pöörduda Elisa esinduste töötajate või nooremate sugulaste poole.

Vanaisale – suhtluseks kättesaadav - igas keskkonnas, igal ajal

Vanematele härrasmeestele sobiks sel aastal kingikotti pista CAT S41 telefon. See jõuline ja veekindel telefon tuleb toime ka kõige äärmuslikemas oludes. Telefonil on suur ja ere ekraan, mis on võimaldab lugeda otsese päikesevalguse käes ning on kasutatav ka kindaid ära võtmata. Telefonil on multifunktsionaalne programmeeritav nupp, mida saab kasutada hädaabi kutsumiseks, kõnele vastamiseks või taskulambina. Aku laadimise pärast selle telefoni puhul muret tundma ei pea – kui vanaisal ununeb, siis see 5000mAh aku, peab ooterežiimil vastu 44 päeva.

Tegemist on vägagi vastupidava telefoniga, seetõttu sobib see suurepäraselt inimesele, kes iga-aastaselt oma telefoni välja vahetada ei soovi. Telefoniga tuleb jõulukuul kingituseks kaasa ka multitööriist, mis vanaisal lapselapsega koos mängides kindlasti vajalik oleks.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!