Põhisisu algus

Kõikidesse Starmani televisiooniteenuste kanalipakettidesse jäävad Kanal2 ja TV3 alles

21.06.2017

Starmani televisiooniteenuste kanalipakettides on Kanal2 ja TV3 kõikjal Eestis vaadatavad ka pärast telekanalite vabalevist lahkumist. Seega Starmani olemasoleva kliendi jaoks ei muutu telekanalite vabalevist lahkumise järgselt midagi.  

„Tänased tavaantenniga televaatajad, kes veel ei oma ühegi operaatoriga TV teenuse lepingut, kuid tahavad Kanal2 ja TV3 edasi vaadata, soovitame kindlasti tutvuda Starmani televisiooniteenuste pakettidega ja valida nende hulgast endale sobivaima,“ ütles Elisa ja Starmani juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Valida on võimalik erinevate Starmani televisiooniteenuste kanalipakettide vahel, mis kõik sisaldavad ka vabalevist lahkuvat kanalit. Lisaks sisaldavad kõik paketid suurel hulgal populaarseid telekanaleid ning kõikide pakettidega kaasneb TVE teenus, millega näeb telepilti nii oma arvutis kui ka nutiseadmes.

Teavet Starmani TV-pakettide kohta on klientidel võimalik küsida ja pakettidega liituda Starmani klienditelefonil 1770 või Starmani viies esinduses. „Juulikuu keskpaigast alates saavad kõik kliendid Starmani TV-teenustega liituda juba ka Elisa 20 esinduses,“ lisas Andrus Hiiepuu.

„Starmani kanalivalikusse jäävad Kanal2 ja TV3 kõikidesse pakettidesse alles ka vabalevist lahkumise järel ning neid kanaleid saab vaadata kõikjal Eestis ka edaspidi,“ kinnitas Starmani toodete ja teenuste osakonnajuht Silver Soomre. „Kanal2 ja TV3 vabalevist lahkumine ei mõjuta ei kaabelvõrgu ega üle õhu levivate TV-teenuste kliente,“ täpsustas ta.

Kanal2 ja TV3 teatasid täna, et lõpetavad 1. augustist 2017 kanalite edastamise vabalevis. Vabalevi on antenniga vaadatav digitaalne televisioon, mis võimaldab tasuta vaadata Eesti telekanalite programme.

Elisa (www.elisa.ee) ja Starman (www.starman.ee) on 1000 töötajaga suurettevõtte, kelle ühises sünergias tekib uus juhtiv kommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte Eestis. Juba täna on Elisa Eestis turuliider era- ja kõnekaardi kliendi arvult  ning Starman on Eestis turuliider tasulise TV teenuse ning teisel positsioonil interneti püsiühenduse pakkujana. Üheskoos laiendame tooteportfelle veelgi ning toome kliendini mobiilside, interneti püsiühenduse, TV-teenused koos järelevaatamise, salvestamise ja videolaenutuse võimalustega ja palju muud.

Elisa on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa Eesti AS käive oli 2016. aastal 99,3 miljonit eurot. AS Starman on Eesti juhtiv telekommunikatsioonifirma, mille teenuseid kasutab iga kolmas Eesti kodu. Starmani käive ulatus 2016. aastal 39,5 miljoni euroni.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama