Põhisisu algus

Kodumaise spioonipõneviku „O2“ tähelend jätkub Elisa Huubis

18.01.2021

Möödunud sügisel linastunud ajalooline spioonipõnevik „O2“ on alates 4. veebruarist eksklusiivselt vaadatav Elisa Huub voogedastusteenuses.

„Meil on väga hea meel, et vaatamata keerulistele aegadele meelitas „O2“ kinodesse üle Eesti arvestatava koguse filmisõpru. Kuna paljudel jäi film eelnimetatud põhjusel siiski nägemata, on suur rõõm nüüd teatada, et filmi teekond jätkub Elisa Huubi vahendusel“, sõnas filmi produtsent Esko Rips.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili lausus, et möödunud aasta ühe edukaima kodumaise filmi eksklusiivne lisandumine Elisa Huubi on vali stardipauk algavale aastale. „Lisaks mitmetele originaalsarjadele rõõmustame Elisa Huubi kliente nüüdsest ka kodumaiste tippfilmidega. Suurteos „O2“ on esimene kodumaine film paljudest, mis sel aastal otse kinolinalt Huubi jõuab.“ Kevadhooajal lisanduvad veel Peeter Simmi „Vee peal“, Rasmus Merivoo „Kratt“ ja René Vilbre „Eesti matus“.

Spioonipõneviku „O2“ tegevus viib vaataja Molotovi-Ribbentropi pakti aegsesse Eestisse – aastasse 1939. Eesti Sõjaväeluure kapten naaseb kodumaale, et uurida oma ametivenna salapärast surma. Jälgi ajades joonistub aga üha selgemalt välja Punaarmee Eesti okupeerimise plaan, milles on oma osa mängida Nõukogude sõjaväeluurel.

Filmis löövad kaasa Priit Võigemast, Elmo Nüganen, Doris Tislar, Rein Oja, Indrek Ojari ja Tambet Tuisk. Film kogus kinodes möödunud aastal alates oktoobrist rekordilised 75 000 vaatajat ning oli üks vaadatuimaid kodumaiseid filme.

Vaata ka filmi treilerit SIIT!

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!