Põhisisu algus

Kodumaise komöödiasarja “Uus algus” uus hooaeg stardib juba tuleval nädalal

12.05.2023

Juba 19. mail jõuab Elisa Huubi EFTA nominatsioonidega pärjatud Elisa originaalsarja “Uus algus” verivärske teine hooaeg, kus perekond Paju peab silmitsi seisma uute väljakutsete, armukolmnurga ja jätkuvalt muutliku majandusreaalsusega. Peaosades astuvad taaskord üles armastatud ja säravad näitlejad Tõnis Niinemets ning Maiken Pius.

Viimase hooaja lõpust on vahepeal möödunud aasta ning uue reaalsusega harjumine pole Pajude perekonna jaoks sugugi lihtsamaks muutunud. Pigem vastupidi – vahepealse aja jooksul on omavahelised suhted veelgi kentsakamalt sõlme läinud, igapäevareaalsuses on endale leidnud koha pööraseks ajav armukadedus ning tervise- ja majandusmured sunnivad tegema keerulisi otsuseid.

Uue hooaja alguseks on pereisa Mait õnnetuse tagajärjel langenud koomasse ja pereema Piret on laste heaolu nimel olnud sunnitud kolima veidrik Kaido juurde. Maidule ei anna arstid lootust ja Piret on meeltesegaduses lubanud minna Kaidole naiseks. 

Pildil: Sarja „Uus algis“ 2. hooajas on üheks peaosatäitjaks taas Tõnis Niinemets.

“Telekanalite programm on suvepuhkusele minemas, kuid heast kodumaisest sisust puudust tundma ei pea. “Uus algus” sai möödunud aastal Elisa Huubi vaatajate palava vastuvõtu osaliseks ning uue hooajaga saab lugu veelgi pöörasema järje. Suurepärased näitlejad, Eesti teletööstuse raskekahurvägi ning kodumaiselt humoorikas lähenemine pereelu võludele ja valudele ei jäta ruumi pettumuseks,” kinnitas Elisa sisujuht Toomas Ili.

“Uus algus” räägib loo neljaliikmelisest perekonnast, kes elas halli argielu, mis aga ühel pealtnäha tavalisel päeval pea peale löödi. Pereisa Mait otsustas koosolekul välja elada aastate jooksul kogunenud viha oma töökaaslaste vastu ja anda sisse lahkumisavalduse. Koju jõudes sai ta aga teada, et samal päeval koondati ka ta abikaasa. Järgnev majanduskatastroof sunnib pere oma majandusliku käekäigu enda kätesse võtma. See ei ole aga teekond, mis kulgeks lihtsalt.

Sarja stsenaristiks on taas Kait Kall ja režissöörks Ergo Kuld. 

Uus hooaeg linastub Elisa Huubis 19. mail. Huub on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus, mille kasutamiseks pole vaja muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust. Elisa voogedastusteenusest leiab lisaks “Uuele algusel” ka mitmed teised Elisa originaalsarjad, näiteks „Papsid“, „Pöördes“, „Musta Kivi Saladus“ ning „Valguses ja varjus“ Lisaks on platvormil suur valik kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale ning üle 300 filmi, mida saab vaadata täiesti reklaamivabalt, ühe kuutasu eest.

Elisa pakub Elisa Elamuse teenuses oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, olles Eestis nii ühtlasi ka filmikunsti edendajaks ja panustades seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse. 

  • Vaata teise hooaja treilerit siit
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!