Põhisisu algus

Kliendid kaitsevad nutiseadet vigastuste ja viiruste eest nutikindlustusega

05.10.2015

Elisa, If Kindlustuse ja F-Secure'i ühises koostöös loodud tervikliku, füüsiliste kahjustuste ja pahavara eest nutiseadet kaitsva kindlustuse teevad endale sajad Elisa kliendid kuus. Komplektse nutikindlustuse keskmiseks kuutasuks on seni kujunenud neli eurot.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul võtavad kliendid kindlustuse kõige sagedamini Elisa esindustes enimmüüdavatele seadmetele. „Trendina saab välja tuua, et kindlustus võetakse pigem keskmise või kallima hinnaklassi mobiiltelefonidele ja tahvlitele, mis on ka loogiline, sest kallimal seadme puhul on selle remont või uue ostmine kliendile oluliselt kulukam,“ rääkis Andrus Hiiepuu.

„Füüsiliste vigastuste poolelt on seni seadmetel kõige sagedasem kahjustus olnud ekraani purunemine, sellele on järgnenud veekahjustused ning vargused,“ ütles Andrus Hiiepuu. „Tänaseks on nutikindlustuse toel saanud oma telefoni või tahvli korda teha või välja vahetada kümned Elisa kliendid,“ täpsustas Hiiepuu.

Tahvlitest on nutikindlustusega kõige sagedamini kindlustatav seade Huawei Media Pad T1 ning mobiiltelefonidest Samsung Galaxy Core Prime, Sony Xperia Z1 Compact ja Sony Xperia Z3-e. Kindlustatavate seadmete kuutasu algab 2,5 eurost ning keskmine kuutasu jääb hetkel 4 euro juurde.

Elisa, If Kindlustuse ja F-Secure'i terviklik nutikindlustus kaitseb mobiiltelefoni ja tahvelarvutit füüsiliste kahjustuste ja pahavara eest. Tarbija mobiiltelefon ja tahvelarvuti on kaitstud vette või kõvale pinnale kukkumise eest ning ka põrutuse ja varguse vastu ning seda sõltumata sellest, kas õnnetus juhtub Eestis või välismaal. Viirusetõrje programmina saab Elisa klient tasuta kaasa kuueks kuuks maailmas väga tuntud ettevõttelt F-Secure. Tasuta perioodi lõppedes saab Elisa nutikindlustuse klient ka hilisema viirusetõrje paketi turuhinnast märkimisväärselt soodsamalt.

Nutikindlustuse saab teha vaid uuele Elisast ostetud nutiseadmele ning selle kehtivusaeg on alates seadme soetamise hetkest kaks aastat. Kindlustuslepingut saavad sõlmida nii era- kui ka ärikliendid. Ühe seadme kohta tagab kindlustus kaitse kuni kolme õnnetusjuhtumi korral.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama