Põhisisu algus

Kes on selle aasta kaugtöö tegijad? Kaugtöömärgise saajad selguvad 9. juunil kl 14 live-show’s Elisa Stage’il

07.06.2021

Kolmapäeval, 9. juunil kl 14 selguvad live-ülekandes Elisa Stage’il 2021. aasta kaugtöö tegijad ning parim kaugtööd soosiv juht.

Hoogsas ja põnevas KAUGTÖÖ TEGIJA 2021 LIVE veebiülekandes tunnustatakse silmapaistvaid kaugtööd tegevaid organisatsioone, sekka näeb ja kuuleb intervjuusid ja arutelusid põnevate oma ala ekspertidega.

Konkursi ühe ellukutsuja ja žüriiliikme Elisa personalivaldkonna juhi Kaija Teemägi sõnul on paljude ettevõtete jaoks olnud tõeline kaugtööaasta. „Kogemus on kõigil omanäoline, kuna stardipakk on olnud kõigil erinev. Kes alustas alles 2020 pandeemiakeerises, kes on kaugtööd viljelenud juba pikemalt ja vägagi jätkusuutlikult. Seetõttu on sel aastal ka märgise saajate nimekiri väga värvikas.“ Teemägi lisas, et viimasel aastal on kahtlemata olnud suureks proovikiviks koostöö toimivus. „Pöörame sel aastal konkursiga erilist tähelepanu sellele, kuidas hoida tiimitunnet, soodustada koostööd ka hajusalt töötades. Olla parem ja usaldusväärne koostööpartner oma kolleegile on igaühe vastutus ja me saame kõik sellesse panuse anda,“ selgitas Teemägi.

Live -ülekandes saab muuhulgas kuulda ja näha:

  • Tunnustame eeskujusid! Selguvad kaugtöömärgise saajad. Tulemusi kommenteerib konkursi žürii: Targa Töö Ühingu juht Ave Laas, Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi, PARE tegevjuht Kärt Kinnas ja Tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu
  • Trummipõrina saatel selgub parim kaugtööd soosiv juht 2021: saladuseloor langeb otse-eetris.
  • Kaug(õppe)töö aasta: kuidas jagatakse keemiatarkust läbi ekraanide? Oma kaugtöö kogemust jagab Tallinna Reaalkooli keemiaõpetaja Martin Saar.
  • Räägime juhtide toetamisest kaugtööl. Juht on oma inimeste tugi ja turvalise töökeskkonna looja. Aga kes siis juhti toetab? Mõtteid jagab juhtide coach ja Nobel People OÜ partner Kristiina Tukk.
  • Koostöö kaugtööajastul? Kuidas on tiimitöö sujunud ajastul, kus kolleege näeb vaid läbi Zoomi-akna? Kas looming tuleb ekraanist läbi ehk kas teatriproove saab teha virtuaalselt? Ja milliseid väljakutseid esitab tulevik ning hübriidtöö? Teemal arutlevad teiste seas Elisa Eesti juhtSami Seppänen, teatrijuht ja produtsent Karl Kermes, Peaasi.ee tegevjuht ja kliiniline psühholoog Anna-Kaisa Oidermaa.

Live-ülekannet saab jälgida: /elisastage.ee/kaugtoo

Live -show’d juhib armastatud saatejuht Anu Välba. Vaatajad on oodatud esitama esinejatele küsimusi ja kaasa rääkima oma kogemustest.

Kaugtöö Tegija on juba viiendat aastat toimuv konkurss, kus tunnustatakse kaugtööd tegevaid organisatsioone ning silmapaistvat juhti, kes oma asutuses kaugtööd arendab ja soodustab. Kandideerimine toimus selle aasta maikuus. Märgis antakse välja digitaalsena ning see kehtib kolm aastat. Pärast seda on võimalik märgist pikendada.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!