Põhisisu algus

Kassarekordeid purustanud “Kiired ja vihased” on ka Starmani klientide lemmik

04.10.2017

Eestimaalaste videolaenutuse lemmikuks osutus septembrikuus maailma ühe armastatuima filmiseeria “Kiired ja vihased” kaheksas osa, mis käesoleva aasta aprillikuus linastudes purustas Eestis ja maailmas kõigi aegade avanädalavahetuse kinokassa rekordid.

“Kiired ja vihased” on tempokas globaalsete mõõtmetega märuliseiklus, kus kiired ja vihased kangelased jätkavad oma pöörast teekonda nüüd juba kaheksanda osas. Film on täis ulmelisi trikke, pööraseid kahevõitluseid ja kiiruseid eesotsas Vin Dieseli ja Dwayne Johnson’ga. Filmi on lavastanud taaskord F. Gary Gray.

Ainsa perefilmina jõudis videolaenutuse TOP 5 sekka ja platseerus edetabelis teisele kohale, Disney täispika animatsiooni uusversioon armastatud muinasjutust “Kaunitar ja koletis”, mis esmakordselt jõudis kinolinale juba üle 25 aasta tagasi. Taaskord oli filmi heliloojaks kaheksakordne Oscari-võitja Alan Menken, kes võitis Akadeemia auhinna ka 1991. aasta filmi eest ja seda nii parima muusika kui parima filmilaulu kategoorias.

Edetabeli järgmised kohad kuulusid pimedatesse õhtupoolikutesse põnevust ja seiklust pakkuvatele linateostele. Üldise trendina on näha, et videolaenutuses populaarsed filmid kattuvad kinolinalt värskelt lahkunud hittidega.

Starmani toodete ja teenuste osakonna juhi Silver Soomre sõnul on selgelt välja joonistumas igasügisene trend ja kooliaasta alguses väheneb tuntavalt lastele suunatud sinu laenutamine. “On näha, et ilmade jahenedes ja õhtute pimenedes tekib inimestel suurem huvi põnevike, ulme- ja seiklusfilmide järele. Laenutuste hulka on suurendanud Starmani Uus TV, mis teeb filmihuvilise elu väga lihtsaks. Eraldi on videolaenutuses näiteks välja toodud uute filmide kaust ning vaatajate TOPi kuuluvad taiesed ja ka pere väiksematele liikmetele oleme tekitanud eraldi filmikausta, ” lisas Soomre.

Starmani videolaenutuse filmivaliku ja võimalused leiab siit:  http://www.starman.ee/teenused/tv/laenutus   

Starmani septembrikuu videolaenutuse TOP:

  1. Kiired ja vihased 8
  2. Kaunitar ja koletis
  3. Kadunud linn Z
  4. Ring
  5. John Wick 2
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!