Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Kaija Teemägi on Eesti mõjukaim personalijuht

31.10.2019

Kaija Teemägi on Eesti mõjukaim personalijuht

Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi valiti eile toimunud Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE sünnipäeval 2019. aasta mõjukaimaks personalijuhiks.

Maineka tiitli pälvinud Elisa personali valdkonna juhi Kaija Teemägi sõnul on strateegiline personalijuhtimine eriti tänases muutlikus tööjõuturu olukorras nagu maratonijooks – nõuab head eeltööd ning valmisolekut taktikat muuta, et pidevalt eristuda ning mitte ära väsida ja laisaks muutuda. „Elisa puhul on kindlasti eeliseks see, et siin on vabadus ja võimalus katsetada ja proovida, mis töötab ja mis mitte. Muidugi oleme teinud ka vigu ja neist õppinud. Kindlasti on oluline ka järjepidevus – nii ei saa, et vahepeal natuke midagi teed ja siis jälle ei tee. Seda kõike saab aga ellu viia vaid siis, kui personalijuhil on teiste juhtide toetus ja organisatsioon sammub ühes suunas. Tunnustus on mulle väga suur au ja kinnitab veel kord, et teeme õiget asja ja see inspireerib ka teisi,“ ütles Kaija Teemägi.

Teemägi lisas, et personalijuhtimine peab mõistma ühteaegu äri olemust ja oma inimeste ootusi. „Ilusate loosungite ja lubaduste taga peab olema ka sõnadele vastav sisu ja kindel eesmärk – teha oma tööd targemalt ja tulemuslikumalt. Me ei dikteeri punkt-punktilt, mida tegema peab, vaid loome inimestele võimaluse ise ägedaid asju ellu viia ja end töö kaudu arendada. Me mitte ei räägi nutikatest ja paindlikest tööviisidest ning kaugtööst, vaid tegelikult ka kasutame neid võimalusi,” tõi Elisa personali valdkonna juht näiteid.

Konkursi „Mõjukaim personalijuht 2019“ žürii tunnustas Kaija Teemägi puhul silmapaistvat tööd juhtimiskultuuri arendamisel ja uute lahenduste elluviimisel Elisas ning panust targa töö eestkõnelejana ka ühiskondlikult paindlike tööviiside arengusse.

Mõjukaima personalijuhi tiitliga tunnustab PARE valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises. Sel aastal toimus konkurss kolmandat korda ja konkursile esitati rekordiliselt 32 kandidaati. Žüriisse kuulusid Evely Gorobinski (PARE juhatuse esimees, SOL Baltics), Jaanus Vihand (Apollo Group, parim juht 2019), Lauri Tabur (SmartGrow), Kai Realo (Circle K, Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine), Kadi Tamkõrv (Nortal, mõjukaim personalijuht 2018).

Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.