Põhisisu algus

Kaija Teemägi on Eesti mõjukaim personalijuht

31.10.2019

Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi valiti eile toimunud Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE sünnipäeval 2019. aasta mõjukaimaks personalijuhiks.

Maineka tiitli pälvinud Elisa personali valdkonna juhi Kaija Teemägi sõnul on strateegiline personalijuhtimine eriti tänases muutlikus tööjõuturu olukorras nagu maratonijooks – nõuab head eeltööd ning valmisolekut taktikat muuta, et pidevalt eristuda ning mitte ära väsida ja laisaks muutuda. „Elisa puhul on kindlasti eeliseks see, et siin on vabadus ja võimalus katsetada ja proovida, mis töötab ja mis mitte. Muidugi oleme teinud ka vigu ja neist õppinud. Kindlasti on oluline ka järjepidevus – nii ei saa, et vahepeal natuke midagi teed ja siis jälle ei tee. Seda kõike saab aga ellu viia vaid siis, kui personalijuhil on teiste juhtide toetus ja organisatsioon sammub ühes suunas. Tunnustus on mulle väga suur au ja kinnitab veel kord, et teeme õiget asja ja see inspireerib ka teisi,“ ütles Kaija Teemägi.

Teemägi lisas, et personalijuhtimine peab mõistma ühteaegu äri olemust ja oma inimeste ootusi. „Ilusate loosungite ja lubaduste taga peab olema ka sõnadele vastav sisu ja kindel eesmärk – teha oma tööd targemalt ja tulemuslikumalt. Me ei dikteeri punkt-punktilt, mida tegema peab, vaid loome inimestele võimaluse ise ägedaid asju ellu viia ja end töö kaudu arendada. Me mitte ei räägi nutikatest ja paindlikest tööviisidest ning kaugtööst, vaid tegelikult ka kasutame neid võimalusi,” tõi Elisa personali valdkonna juht näiteid.

Konkursi „Mõjukaim personalijuht 2019“ žürii tunnustas Kaija Teemägi puhul silmapaistvat tööd juhtimiskultuuri arendamisel ja uute lahenduste elluviimisel Elisas ning panust targa töö eestkõnelejana ka ühiskondlikult paindlike tööviiside arengusse.

Mõjukaima personalijuhi tiitliga tunnustab PARE valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises. Sel aastal toimus konkurss kolmandat korda ja konkursile esitati rekordiliselt 32 kandidaati. Žüriisse kuulusid Evely Gorobinski (PARE juhatuse esimees, SOL Baltics), Jaanus Vihand (Apollo Group, parim juht 2019), Lauri Tabur (SmartGrow), Kai Realo (Circle K, Tööandjate Keskliidu volikogu esinaine), Kadi Tamkõrv (Nortal, mõjukaim personalijuht 2018).

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!