Põhisisu algus

Julgeid maamehi ja -naisi asub otsima alati särav Katariina Libe!

24.03.2022

Sel sügisel Elisa ja Kanal 2 koostöös Elisa Huubi jõudev ülipopulaarne tõsielusaade „Maamees otsib naist“ leidis saatejuhi. Südamlike ja julgete maameeste ning -naiste otsimisega alustab näitleja Katariina Libe.

„Koroonaajal nägime kõik, kui rusuvalt võib mõjuda inimesele üksindus ja iseloeeritus. Vajadus teise inimese järele enda kõrval on ju meil kõigil. Mul on väga hea meel kaasa teha saates, mis tuleb appi maameestele ja -naistele, kellel raske töö kõrvalt kaaslase otsimiseks aega napib. Tean, et Eestis on väga ägedaid ja muhedaid talupidajaid, mesinikke, kala- või metsamehi, kes võidavad nii televaataja kui oma tulevase kaaslase südamed. Ja ärge laske saate nimel end eksitada – ka meest otsivad maanaised on saatesse väga oodatud,“ teatab Katariina Libe.

Kuigi saade kannab traditsioonilist nime "Maamees otsib naist" on uuel hooajal oodatud ka üksikud ja hingekaaslasest puudust tundvad naised. Ka mitmete teiste riikide saadetes on julged naised just tänu "Maamehe" saatele endale elukaaslase leidnud. Sarja valitakse 10 vallalist maameest ja -naist, kes teevad nii kõvasti tööd, et romantiliste suhete loomiseks aega ei jää. Maakohtadest sobiva kaaslase leidmine on ka keerukas, sest riskialtimad ja julgemad noored on juba tõmbekeskustesse läinud. Kuid ka maamehed ja -naised ihaldavad romantikat ning otsivad täiuslikku partnerit, kellega oma elu jagada ja tulevikule vastu astuda. Iganenud on arusaam, et maamees töötab ainult traktoriga põllul või peab lehmakarja. Maaelu on palju rikkalikum ja maaromantikat pakuvad ka teised rasked tööd - näiteks kalapüük, lillekasvatus, töö metsas või sepana.

Kümmet maameest ja -naist tutvustatakse maikuus Elisa Huubis ja Kanal 2-s ning kõik, kes soovivad nendega tutvuda, saavad osalistele kirjutada. Maamehed kutsuvad neile kirjutanud paarilised kohtingule ja valivad suviseks teekonnaks välja need, kellega tahaksid lähemalt tuttavaks saada. Suvel kohtuvad nad nädalast nädalasse oma kaaslasekandidaatidega ja saadavad koju tagasi need, kellega romantikast midagi välja ei tule. Viimased kosilased lähevad nädalaks ajaks maameeste juurde elama, kus saavad lähedalt tuttavaks nii mehe enda, kui maaelu võlude ja valudega. Nädala lõpus tuleb mehel valida üks naine, kellega ta läheb romantilisele puhkusreisile.

Maailmas on Maamehe saate osaliste vahel registreeritud üle 200 abielu ja sündinud on 447 last. Ka esimesest hooajast tuntud Ethel ja Hardi said 2008. aastal lapsevanemateks. Saates osalemiseks täida ankeet lehel kanal2.ee/maamees või anna üksik maamees või -naine üles e-mailil maamees@kanal2.ee.

„Maamees otsib naist“ uus hooaeg jõuab eksklusiivselt Elisa Huubi juba septembris ning Kanal 2 eetrisse kevadel 2023.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!