Põhisisu algus

Jõuluhooaeg algab siis kui Kevin on Üksinda kodus

04.12.2019

Pühad on peagi ukse taga ja aasta kiirem periood on algamas. Jõuluhooaja algust tuletab meelde iga-aastane südamlik megahitt „Üksinda kodus“, mis oli selle aasta novembrikuus enim vaadatud film Elisa Elamuse järelvaatamises.

Sarnaselt kevadekuulutajast kuldnokale võib Kevin McCallisteri liigitada pühadekuulutajaks. Möödunud kuu viimasel neljapäeval linastus järjekordselt „Üksinda kodus“ filmiseeria esimene osa, mille vaatamine on nähtavasti paljude jaoks juba pühade eelne traditsioon, sest väikese Kevini seiklused on jätkuvalt ülimalt populaarsed.

“Pimedad novembriõhtud on inimesed toonud telekate ette, kuid lemmikud on jätkuvalt samad – kodumaised saated ja sarjad kohalikelt tootjatelt ning oma headust tõestanud Hollywoodi põnevus- ja lastefilmid,” sõnas Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

Teiste seas vaadati „Kiired ja vihased“ filmisaaga kuuendat ja seitsmendat osa ning animafilme „Käsilased“, „Lemmikloomade salajane elu“ ja „Mina, supervaras 2“.

Telesaadetest oli vaadatuim „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“, mille suur ja üllatuste rohke finaal toimub juba vähem kui kahe nädala pärast Saku Suurhallis. Lisaks naelutas vaatajaid telerite ette „Kuuuurija“, „Pealtnägija“ ja seiklussaade „Roaldi retked“.

Videolaenutuse TOPi mahtus filme erinevatest žanritest – alustades põnevike ja lõpetades õudusfilmidega. Elisa videolaenutusest vaadati kõige rohkem nüüdisaja ühe menukaima märulisaaga John Wicki triloogia kolmandat osa „John Wick 3: Parabellum“. Populaarsed oli ka „Annabeli needus 3“, „Lemmikloomade salajane elu 2“. ja „ Mehed mustas: globaalne oht“.

Novembri järelvaatamise TOP10

 1. Su nägu kõlab varsti tuttavalt TV3
 2. Pilvede all KANAL2
 3. Kättemaksukontor TV3
 4. Kuuuurija KANAL2
 5. Pealtnägija ETV
 6. Eesti selgeltnägijate tuleproov TV3
 7. Hommik Anuga ETV
 8. Kaks kanget LIVE TV3
 9. Roaldi retked KANAL2
 10. Padjaklubi TV3

Novembris järelvaadatud filmide TOP10

 1. Üksinda kodus TV3
 2. Viiskümmend halli varjundit KANAL2
 3. Kiired ja vihased 7 KANAL2
 4. Mina, supervaras 2 KANAL2
 5. Käsilased KANAL2
 6. Lemmikloomade salajane elu KANAL2
 7. Kiired ja Vihased 6 KANAL2
 8. Laula KANAL2
 9. Mehaanik: Ülestõusmine TV3
 10. Saabastega Kass TV3

Novembri videolaenutuse TOP10

 1. John Wick 3: Parabellum
 2. Lemmikloomade salajane elu 2
 3. Ämblikmees: Kodust kaugel
 4. Anna
 5. Annabelli needus 3
 6. Richardi hüvastijätt
 7. Mehed mustas: globaalne oht
 8. Lotte ja kadunud lohed
 9. Valetamine ja varastamine
 10. Eile veel
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!