Põhisisu algus

J.K. Rowlingu uus kriminaalromaan „Siidiuss“ tõusis Elisa Raamatu TOP-is esikolmikusse

12.08.2015

Populaarse raamatusarja "Harry Potter" looja, inglise kirjaniku J. K. Rowlingu pseudonüümi Robert Galbraithi nime all avaldatud kriminaalromaan „Siidiuss“ tõusis Elisa Raamatu juulikuu loetuimate raamatute edetabelis esimese kolme hulka.

Robert Galbraithi uus kriminaalromaan „Siidiuss“ jõudis kiirelt pärast Elisa Raamatusse saabumist kuu edetabelis kolmandale kohale. See näitab, et detektiiv Cormorani lugude sarjas juba teine ilmunud romaan oli Elisa Raamatu lugejate jaoks väga oodatud ja on nüüd lugemishoo korralikult sisse saanud.

Galbraithi kriminaalromaani tegevustik viib lugeja kirjaniku ellu, kes on äsja lõpetanud oma uue romaani käsikirja, milles ta kirjeldab äärmiselt pahatahtlikult peaaegu kõiki, keda ta tunneb. Kui romaan peaks avaldatama, võib see rikkuda väga paljude elu, mistõttu on mitmeid inimesi, kes võivad soovida Owen Quine’i suu kinni toppida. Kui Owen jääb pikemaks ajaks kadunuks, pöördub tema abikaasa detektiiv Cormoran Strike’i poole. Quine leitakse, ent tapetuna ja seda väga iseäralikul moel. Algab võidujooks ajaga, et lahti mõtestada halastamatu mõrvari motiivid, sest niisugust kuritööd pole Strike veel kunagi näinud.

Elisa Raamatu juulikuu loetuimate raamatute edetabeli esikoht jäi eelmiste kuudega võrreldes kõigutamatuks – menukaima raamatuna püsib Elisa Raamatus endiselt Vahur Kersna „Ei jäta elamata“. Teisele kohale jõudis Taimi ja Ago Uuesoo e-raamat „Horoskoop 2015. Saatuslik aasta“.

Elisa lisab innovaatilisse e-raamatusse pidevalt uusi funktsionaalsusi. Nii saab Elisa Raamatu lugeja jagada infot ja kommentaare enda lemmikraamatute kohta Facebookis või saata lugemissoovitusi sõbrale meilitsi. Samuti täieneb iganädalaselt raamatute valik äpis.

Kontosid on lugejad Elisa Raamatus tänaseks loonud üle 14 700.

Elisa Raamatu juulikuu TOP 15:

1. „Ei jäta elamata“ Vahur Kersna
2. „Horoskoop 2015. Saatuslik aasta“ Taimi Uuesoo, Ago Uuesoo
3. „Siidiuss“ Robert Galbraith
4. „Abielurikkumine“ Paulo Coelho
5. „Kaka ja kevad“ Andrus Kivirähk
6. „Finantsaabits: Rahaasjade korraldamise käsiraamat“ Finantinspektsioon, NASDAQ OMX Tallinn AS
7. „Emmanuelle 1. raamat. Inimsuse õppetund“ Emmanuelle Arsan
8. „Kehakeel armastuses ja flirdis“ Ülli Kukumägi
9. „Prussakad“ Jo Nesbø
10. „Käo kukkumine“ Robert Galbraith
11. „Cornwalli armulugu“. Sari "Varraku ajaviiteromaan" Liz Fenwick
12. „Elu ja armastus“ Anton Hansen Tammsaare
13. „Telestaaride uskumatud juhtumised“ Margit Mikk-Sokk
14. „Metsik“ Cheryl Strayed
15. „Neli on rohkem kui ainult neli“ Krista Frech

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!