Põhisisu algus

Interneti kasutamine välismaal on alates maist soodsam

04.05.2018

Alates esimesest maist muutus interneti kasutamine välismaal Elisa klientidele veelgi soodsamaks, sest Elisa suurendas internetipiletites andmesidemahtu kuni 2,6 korda.

 

1. maist 2018 muutus Elisa interneti päeva-, nädala- ja kuupileti kasutamine mugavamaks, mitmekülgsemaks ja soodsamaks. Internetipiletite muudatusega tõstis Elisa seniste Euroopa ja Venemaa päevapiletite mahtu ning jättis hinnad samaks. Euroopa päevapiletiga saab sama hinna eest varasema 400 MB asemel kasutada 500 MB ja Venemaa piletiga 150 MB asemel 400 MB andmemahtu päevas. Lisaks tõstis Elisa Venemaa nädalapileti mahu 500 MB pealt koguni 1 GBni.

 

Nüüdsest saavad kliendid, kelle sidepakett ei sisalda vastava sihtkohariigi paketisisest andmemahtu, välisriiki sisenedes Elisalt SMSi, millelt leiavad otselingi Elisa iseteenindusse. Link viib kliendi piletikeskkonda, kus saab valida, millise hinnakirja ja –mudeli alusel soovivad nad mobiilset internetti välismaal tarbida.

 

Iseteeninduses kuvatakse neli valikut alates ühest päevast, nädalast ja kuust ning lõpetades mahupõhise arveldusega. Ajapõhised piletid hakkavad kehtima koheselt peale tellimist. See tähendab, et päevapilet kehtib aktiveerimise hetkest 24 tundi, nädalapilet 168 tundi jne. Lisaks sellele on iseteeninduse külastuseks vajaminev esmakordne andmeside kliendile tasuta.

 

Lisaks sellele saab nüüd Elisa internetipiletit kasutada ka Šveitsis. See avas emaskordselt võimaluse Elisa klientidele tarbida Šveitsis internetti soodsalt ja kontrollitult.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!